Легке збагачення – шляхом «Мобайл манії»

27 июня 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

226До працівників міліції звернулась мешканка Охтирського району, яка повідомила, що з її кредитної картки зникли гроші в сумі 5000 гривень. Оперативники, ретельно перевіривши всі можливі версії, встановили, що до зникнення грошей причетна 26-річна Олена,співробітниця потерпілої.

З’ясувалось, що потерпіла Тамара працювала разом з Оленою на одному підприємстві. Кожного дня, переодягаючись в робочий одяг в одному приміщенні, правопорушниця мала вільний доступ до одягу та речей співробітниці. Жінка випадково побачила, куди знайома клала гаманець, у якому знаходилась банківська картка. Коли Олена відлучилася, зловмисниця вийняла картку, запам’ятала чотири останні цифри і здійснила операцію «Мобайл манія» (мобільні гроші), за допомогою якої перерахувала кошти на свій рахунок.

Потім неодноразово повторювала магічну процедуру, в результаті якої за три місяці зняла 5 тисяч гривень. І невідомо, скільки б ще зловмисниця користувалася чужими грошима, якщо б потерпіла не пішла до банку, аби зняти кошти. Тоді жінка й дізналася про зникнення заощаджень і відразу звернулася до міліції. Проведеними оперативними заходами працівники міліції з’ясували, хто останній користувався карткою і вийшли на напарницю потерпілої.

Що штовхнуло жінку, яка досі не мала проблем із законом, на злочинну стежку, з’ясовує слідство. А поки що стосовно Олени відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, відповідно до якої передбачено покарання у вигляді обеження волі на строк до трьох років.

Юлія Табирця,

СЗГ Охтирського МВ УМВС Українив Сумській області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: