Зброя жартів не вибачає!… особливо незареєстрована.

9 июля 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

revolverЛише нещодавно проходив всеукраїнський місячник добровільної видачі зброї. Ніякої відповідальності, взамін на щире бажання позбутися незареєстрованих пістолетів, рушниць, різних вибухових речовин. Та, мабуть, не всі жителі м. Охтирки та Охтирського району є законослухняними та відповідальними громадянами. Як і мешканець одного із сіл Охтирського району, який дав обріз мисливської рушниці своєму сусіду Олександру, за що був притягнутий до кримінальної відповідальності за ч.1 ст.263-1 Кримінального Кодексу України (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв) у зв’язку з цим згідно наказу 622 УМВС України в Сумській області, працівниками міліції було вилучено у Володимира 2 одиниці зброї до погашення судимості.

Протягом шести місяців поточного року співробітниками охтирської міліції вилучено 10 одиниць незаконного обігу вогнепальної зброї за порушення громадянами придбання, зберігання, та перереєстрації, а також 1 мисливський карабін.

Міліція вкотре звертається до «любителів постріляти», пам’ятайте, що вогнепальна зброя має зберігатися в місцях постійного проживання власника у міцних з надійними замками, металевих ящиках, спеціально виготовлених для зберігання зброї в розібраному, розрядженому стані зі спущеними курками, окремо від боєприпасів.

До зброї не повинні мати доступ сторонні особи і, особливо, діти.

СЗГ УМВС України в Сумській області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: