"Нафтовик-Укрнафта"-"Зірка" 4:0

23 июля 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

НафтовикОсь і розпочався 23-й чемпіонат України з футболу, на стадіоні «Нафтовик» серед команд першої ліги. В другому турі суперником охтирчан була команда «ЗІРКА» з Кіровограду. Перед початком гри традиційно капітани команд: Леонід Бояринцев та Андрій Степанов під державний гімн підняли прапор України.

На перших хвилинах матчу гості отримали можливість пробити штрафний удар біля воріт «Нафтовика», та Максим Лавренюк спіймав м’яча. На 6-й хвилині було травмовано Олега Єрмака, головний тренер зробив вимушену заміну, випустивши на поле Шандора Вайду. Майже відразу Роман Світличний пройшов по краю і пробив по воротах, та м’яч пройшов поруч з боковою стійкою. Через декілька хвилин він в такій же ситуації зробив вивірену передачу в район воротарського майданчика, де Олександр Яровенко пробив по воротах та м’яч влучив у захисника. На 23-й хвилині Сергій Артюх розрізним пасом вивів Радіонова тет-а-тет з голкіпером гостей, де Євген не втратив свого шансу і «Нафтовик» повів в рахунку 1:0.

Другий тайм розпочався з штрафного удару гостей. Вадим Шаврін пробив по воротах та Максим Лавренюк перевів м’яч на кутовий. На 9-й хвилині «Нафтовик» гарно розіграв стандарт, де на добиванні самим спритним виявився Шандор Вайда і забив круглого в ворота гостей. Руслан Левига зробив передачу з флангу на Віталія Прокопченка, який пробив головою по воротах, та Євген Ширяєв перевів м’яч на кутовий. За декілька хвилин Прокопченко отримав гарну передачу і з лінії штрафної і пробив по воротах та воротар знову перевів м’яч на кутовий. На 39-й хвилині Світличний пройшовши флангом віддав передачу на Прокопченка який все ж таки загнав м’яча в сітку гостям. Вже в доданий арбітром час той самий Прокопченко отримавши передачу від Артюха оформив свій перший дубль за «Нафтовик» і поставив завершальний рахунок матчу 4:0

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: