Інтернет-шахрай надурив працівницю банку на 10 тисяч гривень

20 августа 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

internetВ Охтирці черговою жертвою шахрайства стала 50-річна жінка, яка в мережі Інтернет розмістила оголошення про продаж меду. Зловмисник не змусив на себе довго чекати. Звязавшись з нею по телефону, він спочатку пообіцяв купити велику кількість товару, а потім обманув. Окрім того, що незнайомець не перерахував гроші за мед, «вивідав» в жінки всі реквізити, які потрібні щоб зняти гроші з банківської картки без її наявності. Курйозним є той факт, говорять у міліції, що постраждала працює в банківській установі, якій добре відомі всі схеми, якими володіють шахраї…

Разом з чоловіком 50-річна Галина Миколаївна вже багато років займається бджільництвом. А так як меду для їхньої невеликої родини багато, вирішили його продавати.

Того дня, розповідала потерпіла в міліції, я була ніби зачарована: «На оголошення про продаж меду відгукнувся перший клієнт. І не аби хто, а директор кондитерською фабрики. Коли він сказав про подальшу співпрацю та замовив першу велику партію меду, я, забувши про всі схеми шахрайства, вказала номер картки та надала йому всі реквізити, які потрібні для зняття грошей». Звичайно, що зловмисник скористався ейфоричним станом продавчині, і, не гаючи часу, швидко зняв з її банківської картки понад 10 тисяч гривень. Про це потерпіла дізналась із смс-інформування та одразу звернулась до правоохоронців.

«Вражає, – говорить Тетяна Коваленко, слідча Охтирського міськвідділу міліції, – що жінка сама є працівницею банку. А тому добре знала про таких собі шахраїв, і які саме схеми вони використовують. Навіть той факт, що зловмисник назвався директором Сумської кондитерської фабрики її не насторожив, адже у Сумах подібної фабрики ніколи не було».

Сьогодні міліціонери встановили, де саме шахрай знімав гроші, а тому, встановлення його особи та притягнення до відповідальності – справа часу. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» ККУ, яка передбачає покарання до трьох років обмеження волі.

Тому щоб не стати черговою жертвою подібних зловмисників, працівники внутрішніх справ рекомендують дотримуватись порад правоохоронців. Пам’ятайте, основна маса втрат грошових коштів з пластикових банківських карток трапляється із-за необережності їх власників. Ні з ким в жодному разі не діліться своїми персональними даними, і нікому ні за яких обставин не повідомляйте PIN-код картки. Не зберігайте всі ваші гроші на банківській картці, а ті заощадження, які маєте, кладіть на банківській рахунок. Будьте більш уважними та менше довірливими до незнайомців, щоб жоден шахрай не міг до вас підступитись.

За інформацією офіційного веб-сайту УМВС України

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: