Працівники Міндоходів Сумщини викрили пункт нелегального зберігання та реалізації підакцизної продукції.

21 августа 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

На території с.м.т. Середина-Буда, у приватному подвір’ї одного з місцевих мешканців, оперативники сумського управління Міндоходів викрили базу для нелегального накопичення та зберігання підакцизних товарів. За наявною інформацією, територія бази, розташована у зоні прикордонного контролю, використовувалась як перевалочний пункт у схемі контрабандного переміщення нелегальних товарів.

clip_image0021clip_image004

 

 

 

 

 

 

 

У ході обшуку слідчо-оперативною групою Міндоходів в ангарі та гаражах за встановленою адресою було виявлено 675 літрів спирту, розфасованого у пластикові ємності, близько 12-и тонн пально-мастильних матеріалів – бензину і дизпалива вартістю 117 тисяч гривень, 10 690 пляшок лікеро-горілчаної продукції (вина, горілки, коньяків різних марок) – на суму 1 млн. 188 тис. грн.

clip_image006clip_image008

 

 

 

 

 

 

 

Встановлено також, що за місцем зберігання підакцизної продукції велась дрібнооптова торгівля пально-мастильними матеріалами. За допомогою встановленого в ангарі насосного обладнання, пістолетів, шлангів, лійок, розподільного рукава відбувалось перекачування ПММ з ємностей до баків автотранспортних засобів. Замовниками пального виступали місцеві аграрії та мешканці С.-Буди.

Нелегальна міні АЗС працювала на повну потужність. На місці розливу знайдено виручку від реалізації підакцизної продукції у національній та іноземній валютах – українські гривні, американські долари, євро, російські рублі, що в еквіваленті становить 65 тис. 740 грн.

Таким чином, загальна вартість вилучених у ході обшуку товарно-матеріальних цінностей склала понад 1 млн. 400 тисяч гривень.

Відомості про вчинене правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У рамках кримінального провадження проводяться подальші заходи з документування протиправної діяльності осіб, причетних до організації підпільного бізнесу.

Охтирська ОДПІ за матеріалами

Прес-служби Головного управління Міндоходів у Сумській області

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: