Як добре, що сьогодні ми зібрались разом…

22 августа 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

Цю зустріч не забудем ми ніколи.

Хоч стільки ж років у житті пройде,

Та знов до класу рідного й до школи

Нас юності стежина приведе.

Дитинство. Школа. Перший дзвоник, перший вчитель, перші успіхи й невдачі… Рідні однокласники, з якими пройшли найкращі роки безтурботного життя. Усе це назавжди залишиться в пам’яті кожної людини.

IMG_3674

Шкільна дружба, перевірена роками

Минуло 35 років з тих пір, як учні 8 класу закінчили Положанську школу. На початку зустрічі випускники відвідали школу, посиділи за рідними партами, навіть альбом знайшли зі своїми фотографіями. В пам’ять про випуск 1978 року вони подарували навчальному закладу картину, яка тепер завжди нагадуватиме про них. Не забули й про тих, хто вже ніколи не приєднається до їхньої компанії. Традиційно відвідали цвинтар.

Вчителі, секретар сільської ради, директор клубу, фельдшер, міліціонер – це ще не весь перелік тих посад, які займають ці випускники. А про те, що шкільні друзі залишились друзями протягом 35 років, показує така ситуація. Виявляється, зустрітися хотіли ще в травні, проте в одного з однокласників ніяк не виходило приїхати з далекої Москви на рідну землю. Кажуть, що семеро одного не чекають. А 8 клас Положанської школи чекав і не даремно. Зустріч пройшла на ура.

IMG_3688

Зустріч через 35 років

Учні 10-А класу завжди на уроках української мови слухали свого класного керівника з відкритими ротами. Минуло 35 років, проте картина не змінилася. Коли всі зібралися, красномовність Лідії Матвіївни Лебідь заворожувала, як і в 1978 році, коли випускники покинули стіни рідної школи №4.

Як розповідає Лідія Матвіївна, їй вдалося згуртувати такий дружний колектив, про який вона завжди пам’ятає. Діти були всі дуже розумні. Цікаві та захоплюючі розповіді про своє життя розповіли колишні випускники. Кожний з них домігся того, чого хотів. Всі мають вищу або середню-спеціальну освіту та відповідну роботу, сім’ї, дітей та онуків.

IMG_36351

Вечір спогадів минулих літ

Випускники 10-В класу школи №3 зібралися 10 серпня, щоб згадати всі найкращі моменти шкільного життя. Вже дорослі, але ніколи не забудуть свій випускний далекого 1978 року. Кажуть, гуляли у своєї однокласниці так, що сусіди подумали, що її заміж видавали.

- Молодь зараз зовсім інша. В наші часи, якщо хтось погано навчався, намагалися підтримати, допомогти. Не було тієї дідівщини, яка зараз в школах. А як весело ми проводили вихідні: взимку – на каток, влітку – конкурс на кращу польову кашу, на лижах часто каталися, брали участь в різних спортивних змаганнях.

З`їхалися однокласники з усіх кінців України. Було їм що пригадати, чим поділитися, кого згадати. Найголовніше, що випускники вдячні школі не лише за отриману освіту, а й за те, що вона виховала в них такі важливі якості як людяність, толерантність і віру, що в житті можна досягти всього, чого прагнеш.

З випускниками зустрічалася Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: