1 вересня – День підприємця України Підприємці з бізнесом у серці

28 августа 2013 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев |

Уже традиційно у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Свято встановили президентським указом 5 жовтня 1998 року.

Комерційна діяльність – дуже нелегка справа, говорять самі підприємці, адже під час своєї роботи вони зустрічаються як з позитивними моментами, так і негативними. А підприємці нашого міста особливо заслуговують на увагу. Адже турбуються вони не тільки про своє благополуччя, а й своєю працею допомагають розвивати інфраструктуру нашого міста. Саме тому в переддень професійного свята ми дізналися, завдяки якій продукції їм вдається зробити більш комфортним життя у нашому місті.

Людмила МарченкоСолодке життя «Охтирчанки»

Медичний працівник за освітою Людмила Марченко дуже любила свою роботу. Працювала в бактеріальній лабораторії в Сумах, потім 6 років в Охтирській санстанції. Дев’яності роки примусили жінку заробляти на шматок хліба іншим шляхом – торгівлею солодощами.

- Ми з чоловіком до останнього вважали, що повернемося до своїх основних робіт – я в медицину, він до пожежної частини. Але кондитерський світ так солодко заманив в свої обійми, що зараз ми не уявляємо свого життя без тістечок, печива, пиріжків, тортів. Це все те, що ми створюємо власноруч – продукцію, яка завжди привертає увагу як дорослих, так і маленьких покупців. Адже ми завжди прислухаємося до їхніх побажань. Ось нещодавно запустили у виробництво новий кондитерський виріб – запіканку. Маю надію, що вона стане до смаку всім охтирчанам. Бо як мені, так і моїй родині вона сподобалась. До речі, жоден виріб не з’являється на прилавку магазину

«Охтирчанка», доки я сама особисто не скуштую його. Адже тільки так я можу зрозуміти – сподобається це моєму покупцю чи ні.

Як розповідає власниця магазину, щоб бути гарним підприємцем і якомога довше залишатися на ринку, вона постійно оновлює та вдосконалює свій асортимент. Головна вимога до сировини, з якої виготовляються тістечка та печиво, – натуральність.

- Ми не використовуємо ані штучних барвників, ані хімічних домішок. Нашу продукцію оцінить уся велика родина: від дідуся, який святкує ювілей, до маленької дівчинки, що задмухує свічку на своєму першому тортику.

Александр БелдаевКовальський світ Белдаєва

Кований метал, якого ще донедавна зовсім не було в інтер’єрах, знову став на піку моди. В Охтирці одне з підприємств, що займається художньою ковкою на промисловому рівні – компанія «Ковальський світ А», якою керує Олександр Петрович Белдаєв. Майстерня художнього кування під його керівництвом працює з 1999 року:
- Ще зі шкільних часів відвідував авіамодельні кружки, де створював кораблі, літаки, – каже Олександр Петрович. – Закінчив Харківський авіаційний університет, працював токарем на Охтирському заводі «Промзв`язку», потім майстром інструментального цеху. Проте все це не приносило задовільного прибутку. Мабуть, саме тоді й вирішив працювати на себе. Раніше не було підприємців – були молодіжні центри при комсомолі. Це перші госпрозрахункові союзи, а потім вже з’явилися й кооперативи. Займався й ремонтом, і торгівлею, проте вирішив для себе, що потрібно займатися тим, що подобається, адже роботу свою потрібно любити. І як тільки з’явилася можливість, організував ковальський промисел.
Вже майже 20 років «Ковальський світ» творить справжні витвори мистецтва. Працівники майстерні можуть викувати будь-які речі на замовлення: від дверних ручок до колекційних кинджалів, від підков до ажурних альтанок. Місцева ковальня творить і в «малих формах»: свічники, підставки для квітів, набори для каміну. У компанії «Ковальський світ А» Олександр Петрович працює як художник, розробляє ескізи як за власними проектами, так і за бажанням клієнтів. Завдяки високій якості виробів у фірми багато замовників як в області, так і за її межами:

- Це справа, яка мені до душі. Адже так приємно йти по місту і бачити свою роботу: ворота кафе «Тет-а-Тет», перила на перехресті вулиць Жовтнева та Червоноармійська, підставки для прапорів… За своєю суттю ковальство є складною професією, але в той же час вона дуже цікава, дає багато унікальних можливостей, яких немає у інших ремесел.

Валентина Сухотеплая«Силует» Валентини Сухотеплої

Валентина Андріївна – приватний підприємець, яка займається побутовими послугами, ремонтом одягу, а також є власницею перукарні та магазину, де кожен може придбати для рукоділля все, що душа побажає. Незважаючи на те, що в колективі одні жінки, власниця своєї справи впевнена, що не так важко бути жінкою-підприємцем. Головне – постійно працювати, і лише так можна заробляти кошти:

- Щоб лягали спати, а у вас тіло боліло від роботи. По іншому в наш час не вижити – впевнена Валентина Сухотепла. – Я працюю без вихідних. Постійно на роботі. Проте не забуваю про каченят, курей, кролів, город вдома та на дачі. А роботу свою люблю, тому що мені подобається створювати новий силует для людей. Якраз доречно розповісти історію виникнення назви моєї справи. Як зараз пам’ятаю, залишалося 5 днів до реєстрації магазину,а назви так і не було. Однієї ночі мене наче хтось розбудив та каже – «записуй». Пам’ятаю, щось записала та лягла далі спати. Зранку прокинулась, дивлюсь, а на папері написано – силует. Так і з’явилася назва мого магазину. Приміщення, де за декілька хвилин я можу людину зробити років на 15 молодшою.

В це прекрасне свято всім підприємцям хочу побажати більше радіти життю, і насолоджуватися кожною хвилиною, яку ви прожили.

Евген ГармашЗ ремонтом не гоже? Гармаш завжди допоможе!
Євген Гармаш, приватний підприємець, який з будь-якого об’єкта зробить сучасне й красиве приміщення – він займається ремонтом квартир. Але це не основне, що входить в обов’язки молодого спеціаліста:

- Кому лампу потрібно прикрутити, хтось не може й цвяха забити, а у когось о 12 годині ночі трубу прорвало. І тоді вже й не зважаєш на час, чи день неділі. Їдеш, виконуєш свою роботу, бо розумієш, що головне – клієнт, який повинен бути завжди задоволений. А їх у мене по місту дуже багато. Мені й реклама не потрібна. Комусь відремонтував гарно квартиру, а він уже про мене знайомому розповість. Так і напрацьовую постійних клієнтів.

А вирішив працювати сам на себе, коли повернувся з Москви, років 10 тому. Тоді багато хто їздив на заробітки. Євген Олександрович каже , що підприємцям зараз важко, адже люди не завжди можуть собі дозволити відкласти гроші на ремонт, відповідно й підприємці тоді сидять без роботи.

А відпочивати чоловік любить у тиші:

- За день набридає стукіт, тому приходжу додому і намагаюсь хоча б деякий час побути в тиші. Саме так я дійсно можу релакснути після важкого робочого дня. Але можу й активно відпочивати – з друзями на рибалку, полювання – обов’язково.

Дмитрий ПетренкоВікна, двері для оселі…

Дмитро Степанович Петренко народився та виріс у Києві. У зв’язку із зміною роботи батьків переїхали до Охтирки. З тих пір і почалося бурхливе життя молодого та винахідливого Дмитра. Чому вирішив зайнятися малим бізнесом, пам’ятає і зараз:

- На підприємстві, де я працював, коштів платили дуже мало. А я був тоді молодий, хотілось і погуляти ввечері, та й до дівчат без грошей не підійдеш.

Починав, мабуть, як і всі, із торгівлі жуйкою, потім перепродавав автомобілі.

Час швидко линув, і з початківця Дмитро Петренко перетворився на успішного і досить таки відомого для охтирчан власника салону «Діса», де виготовляють корпусні меблі, продають та встановлюють кондиціонери, вікна та двері. Звичайно, доводиться долати немалі труднощі. Бо ця діяльність далеко не спокійна. Навпаки, вимагає постійної мобілізації, активності, наполегливості, спілкування з людьми. Нелегко, впевнений Дмитро, проте до душі. Що стосується вільного часу, то разом зі своєю сім`єю Дмитро любить відпочивати в Криму, проте є одне але:

- Раніше як було – було бажання мандрувати, не було можливостей. Зараз є можливості , які, на жаль, не співпадають з інтересами бізнесу. На день підприємця бажаю всім, хто причетний до цього свята, процвітання в нелегкий для нашого бізнесу час.

Шановні підприємці!

У день Вашого професійного свята прийміть наші найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі. Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаємо Вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і, головне, поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів та послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Колектив редакції газети «Роксолана – Максі»

З підприємцями спілкувалася Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: