Зменшити тиск на підприємців

28 августа 2013 | НОВИНИ | Нет комментариев |

НарадаСаме за такою темою 20 серпня в приміщенні Охтирської міської ради пройшла міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів та державних установ, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На заході обговорили питання щодо забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності органами державного контролю, правоохоронними органами, а також прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законів.

Друге питання, – стан ефективності протидії правоохоронними органами злочинності в регіоні, у тому числі виявлення і розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, а також тих, що вчинені раніше судимими та у стані сп’яніння, протидії економічним злочинам, боротьби з корупцією та хабарництвом. Як зазначалося на нараді Охтирським міжрайонним прокурором Олегом Плескачем, проблема забезпечення захисту прав і законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності нині набула особливої значимості. Органами прокуратури вжито низку заходів для усунення такого явища, як тиск на бізнес з боку контролерів та правоохоронців. Проте в регіоні ще мають місце факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність.

За результатами обговорення прийнято рішення щодо вжиття додаткових заходів для покращення стану законності у вказаній сфері.

Слід зазначити, що завдяки спільним зусиллям правоохоронних органів, узгодженню та реалізації плану спільних дій, на території області стабілізовано криміногенну ситуацію. Правоохоронцям вдалося зменшити кількість грабежів, розбоїв, тяжких й особливо тяжких злочинів.

Враховуючи викладене, правоохоронним органам та органам місцевого самоврядування і виконавчої влади рекомендовано посилити профілактичну роботу, докласти усіх можливих зусиль для того, щоб у цьому році унеможливити ріст злочинів даної категорії. Координаційною нарадою розроблено спільні узгоджені заходи, спрямовані на посилення протидії злочинності і корупції на Охтирщині.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: