Мандрівка у світ дитинства

5 сентября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

Шкільні роки для кожного запам’яталися по-різному. Для одних – вони веселі та безтурботні, для інших – трепетні і ніжні. Але для всіх учнів охтирських учбових закладів – рідні та неповторні і неодмінно пов’язані з однокласниками.

Зустріч шкільних друзів

школа № 823 роки пройшло з тих пір, як учні школи № 8 переступили поріг рідної альма-матер у доросле життя. При зустрічі полинули в спогадах у минуле, згадували шкільне життя і своїх наставників-учителів – вчителя історії Людмилу Григорівну Конєву та Зою Олександрівну Канівець, яка викладала українську мову та літературу. По-різному склалася доля у ровесників — колишніх учнів класів «А» та«Б». Багато хто виїхав за межі України, але коли хоча б один з однокласників приїжджає у відпуску, намагаються знову зібратися, і як, не дивно, більшість приходять. Кажуть, що були дуже кумедними,і незважаючи на дисципліну, закривали один одного в шкільних шафах та шуткувати з вчителями. Однокласники впевнені, що як і 43 роки потому вони залишилися таким ж красивими і, головне, організованими.

школа № 4Було це неначе ще вчора, як прийшли вони в перший клас

Випускники четвертої школи завжди, протягом минулих 35 років тримали зв’язок один з одним. Згадують, як раніше листувалися, а зараз завдяки технічним інноваціям, через скап навіть можуть бачити тих, хто проживає за межами країни. Класний керівник Валентина Миколаївна Доценко викладала учням російську мову та літературу, уроки постійно розпочинала з власних віршів, як і зустріч , яка відбулася в кафе «Тет- а-Тет».

А один з учнів завжди приходить не з пустими руками – кожну однокласницю вітає трояндою.

школа № 1Віддзвеніли шкільні дзвінки, 43 роки швиденько пройшли

24 серпня зустрілися учні з першої школи 1970 року випуску. Багато часу минуло після навчання, та не вичерпались в учнів теплота і вогник у душі. Як щиро, радісно згадували вони роки навчання! Дякували Ніні Петрівні Ситник за набуті високі знання, практичні навики і життєву школу навчання й праці.

- Мене, як викладача і класного керівника, дуже радували і окрилювали їхні успіхи, оптимізм, життєва позиція за ці 43 роки. Багато з моїх учнів закінчили вищі навчальні заклади, стали гарними економістами, інженерами, працівниками внутрішніх органів. Запрошують мене на зустріч кожного року. І не зважаючи на те, що живу в Сумах, завжди приїжджаю. От і сьогодні син привіз. І доки я насолоджуюсь спілкуванням зі своїми учнями, він мене чекає, гуляє по місту – розповіла Ніна Петрівна.

Цікавими були і спогади самих випускників, які після закінчення школи розлетілися хто куди. Ділилися своїми спогадами: хто у кого списував, улюблений предмет, улюблений вчитель.

Карина Кучерява

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: