Служити за контрактом і почесно, і вигідно

6 сентября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

Сергій Дегтярьов Старший солдат Сергій Дегтярьов – яскравий представник сучасного військово-службовця контрактної служби. Йому 28 років. Він наш земляк, одружений, виховує маленького сина.

Після закінчення Охтирського коледжу Сумського аграрного університету Сергій у 2005 році був призваний до лав Збройних Сил України для проходження строкової військової служби, після завершення якої зрозумів, що це саме те, чому б він хотів присвятити життя.

З 2006 по 2010 роки Сергій проходив військову службу за першим контрактом у складі інженерно-саперного батальйону на посаді водія. Тоді старший солдат Дегтярьов брав участь у знешкодженні бойових вибухонебезпечних снарядів при розформуванні складів військової зброї неподалік від смт Лозова у Харківській області, які становили реальну загрозу життю мешканців містечка. У ході виконання службових обов’язків перед труднощами не зупинявся, наполегливо і енергійно добивався якісного виконання поставлених завдань. За час проходження служби зарекомендував себе високоосвіченим і ініціативним службовцем, проявляв відмінні організаторські та морально-етичні якості.

- Я жодного разу не пошкодував, що прийняв рішення служити у Збройних Силах України. Хотів би порадити юнакам, які стоять перед вибором професії, замислитись над проходженням військової служби за контрактом. Це дасть можливість відчути себе справжнім чоловіком, випробувати себе у складних умовах, загартувати власний характер, – каже сам Сергій Володимирович Дегтярьов.

За мужність, відвагу і героїзм проявлений під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, старший солдат С.В.Дегтярьов був нагороджений іменним годинником, почесною грамотою, а також отримав статус учасника бойових дій. Тепер військовослужбовець та члени його родини мають право на користування рядом пільг, зокрема на оплату комунальних платежів.

Ми пишаємося нашим земляком і сподіваємося, що у нас з’явиться ще чимало бажаючих стати захисником Вітчизни під час проходження військової служби за контрактом.

В.М.Капітон, військовий комісар, Охтирсько-Великописарівського ОМВК, майор

На фото: Сергій Дегрярьов

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: