Беймікс по-охтирськи

13 сентября 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Саша ХилькоМайже щовечора на площі біля «Кнєжі» збираються хлопці, які на велосипедах виробляють різноманітні трюки. Цей напрямок називають беймікс. Велосипеди пристосовані спеціально для трюків і погано придатні для звичайної їзди. Сама дисципліна незвичайна, описати словами її важко. Вона чимось нагадує танець, але на велосипеді.

Крім акробатичних трюків на рівному майданчику, хлопці ще роблять різноманітні стрибки з трампліна. Назви трюків звучать англійською мовою і перекладу не підлягають.

- Цей рух зародився в Америці, а тепер поширений у всьому світі. Для того, щоб навчитись робити якісь трюки, зараз дуже багато відео-уроків, які допомагають як новачкам так і досвідченим, – розповідає Влад Дмитрієв.

Денис Рахмаилов

 

 

Хлопець уже 5 років займається цим видом спорту. Його товариш Денис Рахмаїлов всього рік, як захопився трюками. Хлопці говорять, що це досить травматичний вид спорту, тому батьки не завжди підтримують подібне захоплення.

Але все ж прагнення до самовдосконалення грає велику роль. Слідкуючи за успіхами справжніх професіоналів, і самим хочеться освоїти все більше трюків, удосконалити свої уміння.

Олена Кобилко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: