З новим томографом

24 сентября 2013 | ПОДІЇ | Нет комментариев |

20 вересня відбулося урочисте відкриття кабінету комп’ютерного томографа в ЦРЛ міста Охтирка. На відкритті томографа були присутні в. о. міського голови Олександр Цілуйко, депутат обласної ради Юрій Меєрович, головний лікар КЗ «Охтирська ЦРЛ» Петро Збаражський та місцева преса.

БилоногЛікар – рентгенолог Віктор Білоног розповідає, що комп’ютерний томограф Toshiba Alexion Super 16 призначений для багатошарової спіральної комп’ютерної томографії. Область діагностики – захворювання і пошкодження головного мозку, центральної нервової системи, хребта, дихальної системи та багато інших органів. Способом рентгенівського сканування пристрій дозволяє отримувати дані про стан органів і систем.

За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Збаражського, потреба у медичній апаратурі такого рівня була для Охтирки та району надважливою, щоб мати можливість вчасно надати першу допомогу людині. Адже іноді діагностика має бути зроблена за лічені хвилини.

Пульт управления

Слід зазначити, що кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії відкрито на виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича та за підтримки губернатора Сумської області Ю. П. Чмиря. Що стосується коштів, собівартість приладу близько 7 мільйонів гривень.

Звернення до громадян!

Запрошуємо охтирчан та жителів Охтирського району на безкоштовне діагностичне обстеження стану здоров’я на новому високоякісному рентгенівському комп’ютерному томографі TSX-034A Alexion Super 16, який знаходиться в «Охтирській центральній районній лікарні» за адресою:

м. Охтирка, вул. Петровського, 15.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: