ПОДАТКОВА ЙДЕ У ШКОЛИ

25 сентября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев |

Двадцятого вересня міндоходівці презентували дев’ятикласникам першої школи новий підручник «Основи по-даткових знань» ( автори Клименко О.В. – Міністр доходів і зборів України, кандидат економічних наук; Табачник Д.В. – Міністр науки і культури України, доктор історичних наук, професор).

Відтепер діти ще з шкільної парти будуть засвоювати ази податкових знань, зможуть оволодівати основними термінами та дізнатись, куди ж ідуть податки, які сплачує населення. Підручник пропонує не тільки теоретичні відомості, а й практичні завдання.

ПОДАТКОВА ЙДЕ У ШКОЛИ

Наприклад, діти самі зможуть прорахувати суму видатків і доходів державного бюджету, що дасть їм розуміння про принципи формування головного кошторису країни.Також зможуть самостійно обчислити, наприклад, суму ПДВ (приклад завдання: обчисліть суму ПДВ, яку сплатить покупець, якщо купує телевізор за ціною 5 тис.грн (без ПДВ).

Нова дисципліна запроваджується у всіх школах України і проходитиме як факультатив поки що у 9-х класах. На майбутнє планується і випуск підручників для 10-11-х класів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: