Новосілля інтенсивної палати

1 октября 2013 | НОВИНИ | Нет комментариев | №40(914)

В Охтирці тепер є можливість надати невідкладну медичну допомогу всім, хто її потребує.

30 вересня Охтирська центральна районна лікарня презентувала відкриття відділення інтенсивної терапії. В заходах взяли участь в. о. міського голови Олександр Цілуйко, головний лікар КЗ «Охтирська ЦРЛ» Петро Збаражський, заступник головного лікаря Тетяна Щербина та представники місцевої преси.

I cannot read the gallery's xml file: /hsphere/local/home/oxt1996rox/roxolana.com.ua/wp-content/photos/therapy/gallery.xml
Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!

Необхідність стаціонарного надання інтенсивної реанімаційної допомоги постраждалим та хворим Охтирки та району підказало використання нового реанімобіля.

«Виходить, поки постраждалого везуть до лікарні, в реанімобілі є можливість надання невідкладної допомоги. А коли привезли – все, людину оглядають в коридорі. Так давно уже не повинно бути. Але, на жаль, було», – констатує Олександр Цілуйко.

Тому разом з адміністрацією КЗ «Охтирська ЦРЛ» разом з міською владою вишукали можливість для створення реанімаційного відділення. Для цього були проведені ремонтні роботи, придбано необхідну апаратуру, обладнання, функціональні напівавтоматичні ліжка, внесені зміни до штатного розпису.

За словами завідуючого реанімаційного відділення Андрія Марківа, медична апаратура включає в себе дефібрилятор – апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовій зупинці серця пацієнта, апарат штучної вентиляції легень, індивідуальні монітори спостереження та відсмоктувач – призначений для відсмоктування повітря і рідини з ран і порожнин при проведенні хірургічних операцій і в післяопераційний період. В палаті встановлено 3 спеціальних ліжка, що дасть можливість водночас цілодобово надавати невідкладну допомогу відразу трьом пацієнтам.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: