Умови призначення субсидії на опалювальний період 2013-2014 років

3 октября 2013 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №40(914)

Субсидія – це адресна безготівкова допомога для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива для сімей, які використовують даний вид палива.

Божко Ирина ВасильевнаСубсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається сім’ям, у яких розмір плати в межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотку платежу, що становить 10% чи 15% середньомісячного сукупного доходу. При цьому норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв.м на наймача і кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 кв.м на всіх зареєстрованих, але не більше фактичної опалювальної площі.

Сім’ї, яким призначена субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування житлом та затверджених нормативів користування комунальними послугами 15% середньомісячного сукупного доходу. Сім’ї, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І та ІІ груп при умові, якщо розмір їх доходу на одну особу не перевищує прожиткового мінімуму (з 01.01.2013 р. – 1108,00 грн., з 01.12.2013р. – 1176,00 грн.), а також сім’ї, які складаються тільки з непрацездатних громадян, сплачують за послуги 10% середньомісячного сукупного доходу.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, природного газу, що використовується для індивідуального опалення, та теплопостачання надається на опалювальний період з 1 жовтня 2013 року починаючи з місяця звернення за її призначенням. Як виняток, за умови звернення із заявою про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона надається на весь опалювальний період, тобто якщо звернення надійде протягом жовтня-листопада 2013 року субсидія буде призначена з 1 жовтня 2013 року.

Прийом громадян в управлінні здійснюється по талонам-направленням, які видає інформатор, щоденно без перерви на обід.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Охтирка, вул. Леніна, 1, відділ соціальних виплат, кабiнет № 4, тел. 4-15-36.

Управління праці та соцзахисту населення Охтирської міської ради

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: