Вчіться переконувати всіх у своїй правоті

3 октября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №40(914)

День юриста з’явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Професійне свято людей все життя яких повинне підпорядковуватися гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

Олександр Кудін Олександр Михайлович Кудін – юрисконсульт ПАТ «Охтирський хлібокомбінат». Роботу, яку обрав Олександр була давнішньою мрією з дитинства.

Розповідає, що на той час вона здавалася йому такою романтичною. Отримав вищу юридичну освіту і мрії почали поступово збуватися. Спробував себе і в ролі слідчого. Проте у порівнянні з юридичною діяльність важко було – постійні чергування, звіти.

- Юрист повинен бути спеціалістом своєї справи. Сказати що знає все не можна. Адже це, як професія лікаря, який добре знається на медицині, але все вилікувати не може. Тим паче щороку змінюються закони, які ми повинні знати від А до Я. Додалось проблем з прийняттям нового УПК. Але мені подобається отримувати нові знання, навчатися самому та передавати свої знання. Мені до вподоби, що мене поважають як спеціаліста. Адже від мене залежить юридична сторона нашого підприємства – консультую працівників підприємства і клієнтів з питань чинного законодавства, складаю позовні заяви, захищаю інтереси підприємства у суді та інші посадові обов’язки.

За словами Олександра головне для юриста мати пробивний характер, а все інше прийде з роками. Головне пам’ятати, що потрібно поставити перед собою мету і почати шлях до її досягнення. Пробити собі шлях до високооплачуваної роботи не головне, перш за все, потрібно залишитися людиною, якого будуть поважати і любити.

Це свято для нього завжди асоціюється із зустріччю з друзями. Відпочивають на природі, грають у футбол, діляться трудовими досягненнями. Каже що є деякі традиції у святкування, про які не може розказати.

До професійного свята юриста Олександр Кудін вітає своїх колег , і бажає головного – звеличувати свої професійні досягнення,а всі негаразди щоб обходили стороною.

Шановні Юристи!

Бажаємо Вам професіонального росту, успішних справ та звичайно міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя.

З повагою редакція газети «Роксолана – Максі»

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: