Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає

3 октября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 8 коммент. | №40(914)

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів – День вчителя. Перша неділя жовтня на календарі сповіщає нам про свято людей найблагороднішої та найвідповідальнішої професії. Незалежна Україна День працівників освіти відзначає згідно зі своїм новим законодавством традиційно, в першу неділю жовтня.

Анатолій Галагуз під час підготовки бюретки для титрометричного аналізу в позакласній роботі

Анатолій Віталійович Галагуз працює вчителем хімії в школі № 3 майже 23 роки. Народився та виріс на Житомирщині, з відзнакою закінчив педагогічний інститут,та відразу розпочав трудову діяльність – вчителя хімії. Анатолій Віталійович згадує, що навчання йому давалось дуже легко, а все тому що багато читав.

- Пам’ятаю, приходжу до сільської бібліотеки, а мені кажуть – «Толя, нової літератури поки що не має». Читав все починаючи від фантастики до історичної літератури.

Коли переїхав до Охтирки, рік працював у восьмій школі, потім перейшов до третьої. Завдячує тодішньому начальнику міського відділу освіти Івану Троценку, який зміг розгледіти в ньому справжнього професіонала своєї праці.

Анатолій Галагуз з 8-Б класом

Зараз Анатолій Галагуз користується великою повагою не тільки серед колег, але й батьків учнів. Адже вчитель намагається учня донести знання таким чином, щоб вони їх правильно сприйняли та засвоїли. Тому створив свою методику навчання, до кожного учня шукає свій підхід.

- Зацікавити на уроці кожну дитину в класі доволі важко, необхідний неабиякий організаторський талант, високі професійні знання та любов до дітей. Тому на моєму уроці не має тих хто не розуміється на хімії. Адже моє головне завдання як вчителя – не примусити, а допомогти зрозуміти.

Учні Анатолій Віталійовича щороку беруть участь в олімпіадах. А це головна винагорода для вчителя. Ми запитали у Анатолія Галагуза, чи вважає він себе вчителем за покликанням. На що вчитель відповів, що судити про це не його парафія.

- Я знаю лише одне, що в мене завжди були гарні учні. І багато з них вибрали хімію основним напрямком у своєму житті. Багато працюють вчителями хімії, інші фармацевтами, відомими лікарями. А це для мене головне – знати, що завдяки своїм урокам людина знайшла себе в цьому житі.

Незважаючи на те що в освіті зараз багато проблем на державному рівні, від щирого серця вітаю колег зі святом. Побажати хочу головне здоров’я та підтримки від рідних.

В професійне свято працівників освітньої системи – День вчителя, ми також поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів. Бажаємо їм міцного і непохитного здоров’я, трепетного ставлення їх учнів і найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя! Зі святом вчителя Вас!

З повагою редакція газети «Роксолана – Максі»

 Комментарии (8)

 

 1. Наталья пишет:

  Я, к сожалению, не была ученицей этого “Большого человека”, но по роду своей деятельности приходилось пересекаться с Анатолием Васильевичем в жизни. Хочу сказать, что это очень культурный, тактичный, уважительный человек. Да по-моему у него на лице все написано. Оно излучает свет и доброту. И учитель он от Бога. Поклон таким педагогам!

 2. Михаил пишет:

  Анатолий Витальевич , уважение Вам , от всего сердца. Побольше таких бы У чителей как Вы да покойный , увы , светлой памяти В А Нагиевич.

 3. Дмитрий пишет:

  Хороший учитель и по жизни нормальный человек.

 4. Выпускница 2008 школы 3 пишет:

  Я в шоке, вот это профессионализм журналиста! Я считаю, что в следующем номере газеты Вы, Карина, обязаны написать или извинение, или указать на ошибку в статье! Я думаю, такую информацию как фамилии и тому подобное журналисту нужно очень тщательно перепроверять, что бы не получилась такая вот “неувязочка”

 5. Ккарина пишет:

  Прошу вибачення у всіх наших читачів, а в першу чергу прошу пробачення у поважної людини – Анатолія Віталійовича.

 6. Иванна пишет:

  Очень приятно, что такого замечательного человека выделили средь остальных педагогов в такой праздник, но Карине Кучеряой позор! Что это за работа журналиста??? Очень обидно,что фамилию такого человека исковеркали и пустили материал в печать!

 7. Елена пишет:

  Анатолий Витальевич и правда учитель от Бога.Но фамилию могли бы и точно написать.Вышло как-то некрасиво(((((

 8. Елена пишет:

  Очень хочется, чтобы нынешние ученики и выпускники, также уважительно вспоминали о школьной жизни и об учителях, как и мы, их родители. Это зависит не только от самих детей, но и от учителей. Есть учителя от Бога, а есть так себе. Поэтому хочется, чтобы первых было очень много!!!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: