Електронна звітність по ЄСВ – зручна та доступна.

6 октября 2013 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

ОДПIОхтирська ОДПІ нагадує, що звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок – 21 жовтня).

Шановні платники! Надсилайте звіти про суми нарахованого ЄСВ в електронному вигляді! Такий формат звітування зекономить Ваш час та кошти! Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центру обслуговування платників податків, надіслана поштою вона не приймається.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, якій надається Міндоходів безкоштовно.

Нагадуємо, що електронні формати (архів форматів) документів звітності з ЄСВ та довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду розміщено на веб-порталі міністерства. Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua

Прес-служба Охтирської ОДПІ

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: