Додамо в життя яскравих фарб

7 октября 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | 2 коммент. | №41(915)

Родина Ярових, що проживає в Охтирці по вул. Полтавській – надзвичайно талановита. Вони постійно в творчому пошуку і намагаються зробити свій будинок, подвір’я і прилеглу територію якомога красивішою. Всі здавалося б непотрібні предмети в умілих руках перетворюються на чудові фігури.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

Варвара Дмитрівна, вихователь в минулому, фантазує, а Михайло Максимович допомагає фізично втілювати ідею в життя. Старі шини стали яскравим ведмедем, а тепер, говорить Варвара Дмитрівна, йому треба ще зробити Машу, бо самому сумно. На дереві в гнізді сидять лелеки, серед квітів причаїлись рожеві фламінго, а особливо шикарно виглядає яскравий павич. Птах зроблений з пінопласту, а хвіст – з дисків. Оскільки під дощем диски тьмяніють і перестають блищати, тож довелось прилаштувати павича під балконом.

У цієї родини навіть старі чоботи без діла не стоять: з них вийшли чудові підставки для горщиків з квітами. Головне, що сім’я постійно придумує щось нове і прикрашає своє життя яскравими фарбами. Спільне заняття дуже зближує, а казкові герої піднімають настрій.

 Комментарии (2)

 

  1. Елена пишет:

    Павлин бесподобный, надо же было до такого додуматься – из дисков такую красоту сделать – прикольно!

  2. Наташа пишет:

    Ой, какие молодцы эти люди. мы когда-то ехали с мужем на машине по Полтавской ,специально останавливались, чтобы пофоткаться возле такой красоты.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: