Чи дочекається ремонту каналізаційний колектор?

9 октября 2013 | СВІЖИЙ НОМЕР | 2 коммент. | №41(915)

КоллекторУже неодноразово поставало питання про необхідність ремонту каналізаційного колектора по вул. Петровського. За інформацією Управління житлово-комунального господарства у 2012 році була виготовлена проектно-кошторисна документація по реконструкції (санації) колектора від пров. Лебединського до вул. Червоноармійської. Після цього був оголошений тендер на проведення робіт.

Варто зазначити, що подібний вид робіт може виконувати лише спеціалізована фірма, яка має ліцензію Мінрегіонбуду, забезпечена певною матеріальною базою та кваліфікованим персоналом а також мати досвід проведення робіт з реконструкції колекторів методом санації. Тендерну процедуру було призначено на 14 лютого 2013 року. Але заявку на участь в торгах подала лише одна організація, що призвело до неможливості проведення тендеру, оскільки за законом учасників повинно бути як мінімум двоє.

На реконструкцію ( санацію) 1098 погонних метрів трубопроводу, необхідно 1,665,7 тис. грн. бюджетних коштів. Управлінням ЖКХ , під час формування проекту місцевого бюджету на 2014 рік , заплановано подати на розгляд профільних депутатських комісій клопотання про виділення коштів на виконання робіт з реконструкції (санації) зазначеного колектора.

А от цієї зими все залишиться, як є на сьогоднішній день. Проте, як запевняє заступник начальника управління ЖКГ Валентина Колтирєва з ним нічого не трапиться.

 Комментарии (2)

 

  1. Небайдужий пишет:

    дійсно, не варто розпочинати роботи, якщо грошей немає, яка ж фірма візметься за роботу безкоштовно. от і засипали яму, аби очі замилити, щоб охтирчани не звертали великої уваги на бездіяльність

  2. Свидетель пишет:

    Сегодня проходил мимо той злополучной канализационной ямы, которая была разрыта еще весной после того, как туда провалился мусоровоз – ее кое как засыпали. не сказать чтоб аккуратно и по делу, но зарыли. теперь ремонта вообще не дождешься. с глаз долой – из сердца вон.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: