Дощі затримали хід посівної

9 октября 2013 | ПОДІЇ | 1 комментарий | №41(915)

Погодні умови в цьому році – справжнє лихо для аграріїв. За вересень випало 106 мм опадів, що становить 240% від середньорічного показника. Про те, як проходить збирання пізніх зернових культур та посівна кампанія, розповідає начальник управління агропромислового розвитку Олександр Клочко:

Цифра- На сьогоднішній день головне завдання – посіяти озимину. Довелось переглянути заплановану під посіви площу. Хоча за термінами ми не встигаємо, але роботи тривають. Прогнозувати майбутній урожай важко, бо невідомо яка буде зима. Ми ставимо завдання посіяти 8 100 га. Господарства налаштовані на посів і будемо намагатися зробити все, щоб встигнути, поки тримається сприятлива погода. Станом на 7 жовтня посіяно 6 295 га.Техніки та насіння вистачає.

Станом на 7 жовтня триває збирання пізніх зернових культур. Урожайність соняшника 28 ц/га, вже зібрано більше 9 тисяч гектарів, що становить 50%. Сої зібрано 2113 га (40%) урожайність 16,4. Кукурудзи поки що зібрано лише 4% (595 га). В цілому урожай непоганий. Від показників області не відстаємо.

 Комментарии (1)

 

  1. Селянин пишет:

    Сказано, що в нас зона ризикованого землеробства. то померзне озимина, то заллє землю, що посадити неможливо. от і засівають поля соняшником та кукурудзою, виснажують грунт, зате мають можливість заробити

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: