«Народна цілителька» «зняла порчу» разом із грошима

10 октября 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №41(915)

Нещодавно працівниками Охтирського міськвідділу міліції була затримана жінка, яка шахрайським шляхом виманила гроші у довірливої 37-річної охтирчанки.

ЦыганкаМешканка Охтирського району 51-річна Катерина циганської національності рекомендувала себе як особу, що має надприродні здібності та може вирішувати складні життєві ситуації, за що брала чималі гроші. Не нехтувала «цілителька» й іншими речами, які нібито були необхідні для «зняття порчі».

Чому вона викликала таку довіру з боку жінки, невідомо, але діяла шахрайка впевнено та мала певний хист вмовляти без жалю розставатися з «кровно» нажитими грошима.

Протягом місяця цілителька встигла добряче ошукати жінку, але поліпшення свого життєвого становища вона так і не відчула, тому вирішила звернутися за допомогою до працівників міліції.

Невдовзі правоохоронці затримали шахрайку. Як стало відомо, не працююча жінка, проживаюча в селі Гай Мошенка приїхала до районного центру за власними потребами. Щоб дарма не гаяти часу, зловмисниця вирішила підправити своє фінансове становище за рахунок місцевої мешканки. Підійшовши до жінки, яка стояла поблизу міського парку, у них зав’язалась розмова, під час якої незнайомка повідомила: «Тобі «пороблено», але не засмучуйся, я зможу допомогти зняти «порчу». Після цього стала їй ворожити. Коли припинила свої дії, сказала, що необхідно заплатити за послугу.

Налякана почутим жінка витягла кошти з гаманця і віддала «цілительці». Домовились про зустріч наступного разу, циганка вказала, що необхідно принести, місце та час зустрічі і розійшлися. Так вони зустрічалися неодноразово. Саме на довірливості незнайомої жінки, шахрайка за місяць добре заробила. За попередніми підрахунками, «цілителька» полегшила гаманець клієнтки на 4 тисячі 100 гривень.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, вчинене повторно. Кримінальний талант жінки може привести її за грати строком на 3 роки.

Працівники міліції закликають усіх не вірити ніяким прокляттям та й взагалі не вступати у розмови на такі теми зі сторонніми, а людей, які стали свідками, не проходити повз, а викликати міліцію, або ж втрутитись у розмову та попередити про можливість обману.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: