«Роксолана» відреагувала

10 октября 2013 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий |

Звернення до головного лікаря держсанепідемслужби в Сумській області Псарьова В.М.

Сподіваємося, що Ви, як і всі нормальні люди, побачите у цій відповіді – зразку чиновницького бюроктратизму – ухилення від виконання своїх обов’язків і прояв бездіяльності державних службовців.

Звернення до головного лікаря

Шановний В’ячеславе Михайловичу!

Редакція газети «Роксолана-Максі» засвідчує Вам свою повагу і ставить Вас до відома з приводу наступної ситуації. В магазинах Охтирки вже більше місяця реалізується сік невідомого походження. В поліетиленових пакетах місткістю 5 л, без будь-якої етикетки, без виробника, назви, вмісту і т.д. З цього приводу ми підготували публікацію (газета «Роксолана» додається, див. стор. 2) і направили інформаційний запит Охтирському міськрайонному управлінню Головного управління Держсанепідемслужби у Сумській області. У відповідності до ст.10, ч. 4 ст. 29 ЗУ «Про інформацію», ст. 34,35, ЗУ «Про друковані засоби масової інформації (пресу)», ст. 50 Конституції України, яка забороняє засекречення інформації про стан довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту. В офіційному письмовому запиті ми просили дати відповіді на такі питання:

- Чи небезпечно вживати такий продукт?

- Які санкції Ви можете застосувати?

- Чи понесе виробник і реалізатор відповідальність за продаж продукції без маркування?

Ми сподівалися, що спеціалісти Охтирського міжрайонного управління поставлять до відома про цей факт Головне управління і Вас, і вживуть конкретних заходів в міру своєї компетенції. Але яким же був наш подив, коли ми отримали у відповідь листа (копія додається) про те, що … «здійснення будь-яких санітарних заходів, включаючи адміністративні санкції, можливі лише в ході проведення перевірки виробника чи реалізатора за розпорядженням територіального управління Держсанепідемслужби в Сумській області».

Сподіваємося, що Ви, як і всі нормальні люди, побачите у цій відповіді – зразку чиновницького бюроктратизму – ухилення від виконання своїх обов’язків і прояв бездіяльності державних службовців. Якщо редакція газети повинна звертатись з інформаційним запитом безпосередньо до обласного керівництва, то навіщо були створені такі структури нижчого рівня, які ні за що не відповідають і на вияви беззаконня безпорадно розводять руками? Мова йде про харчову безпеку населення, про яку, очевидно, ніхто не дбає. Можна чого завгодно запаяти в целофанові мішки і продавати безкарно, а якщо хтось потім отруїться, то крайнього не буде! Так хто ж повинен припинити незаконне виробництво?

Ми вважаємо, що подібна відписка Ваших підлеглих є підривом репутації всієї Держсанепідемслужби і переконані, що Ви прискіпливо вивчите як ситуацію з самим неопізнаним продуктом, так і з Вашими підлеглими, які не зрозуміло з яких обставин приховали цей факт від територіального управління і потурають виявам порушень законодавства в торгівельній мережі Охтирки.

З повагою, Головний редактор Л.Меркульцева

 Комментарии (1)

 

  1. Елена пишет:

    Не удивлюсь если пан Псарев скопирует ответ районной санстанции и пришлет такой же ответ из области

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: