Від щирого серця

21 октября 2013 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | 4 коммент. | №43(917)

Народна мудрість гласить: як ти ставишся сьогодні до старих батьків, такого мусиш чекати в майбутньому від дітей своїх.

Завідуюча Хухрянським будинком культури Горностай Людмила Миколаївна та художній керівник цього закладу Гриньова Тетяна Василівна заслуговують тільки на любов та повагу як від своїх рідних, так і від усіх жителів села.

Мабуть, мало хто пам’ятає, особливо з молодших, що 1 жовтня – свято людей поважного віку. Хухрянські працівники культури про це ніколи не забувають.

Цього, не зовсім погожого осіннього дня в затишному залі Будинку культури зібралися пенсіонери села Хухра. Як завжди, спочатку присутніх привітав сільський голова Яцюк Михайло Васильович. Потім почалася художня частина.

PA010427

Був не просто концерт, а творчий звіт жіночого вокального ансамблю автентичного співу «Неспокійні серця», який саме 1 жовтня відзначив перший рік свого існування. Жіночки добре попрацювали: жоден концерт у селі не пройшов без їхньої участі. Сьогодні вийшли вони на сцену, як справжні артистки, у чудових костюмах (якими тільки правдами і неправдами вдалося Людмилі Миколаївні Горностай так гарно вдягнути свій ансамбль?)

PA010435

І полинула над головами присутніх старовинна українська пісня. Наступна пісня змінювала попердню. Здавалось, співачки ніколи не стомляться нанизувати мелодію на мелодію, образ на образ. А в залі жінки плакали. Коли ж заспівала Катерина Лазоренко «Посіяла людям літа свої, літечка житом…», чоловіки теж витирали скупі сльози в кутиках очей.

PA010433

Програма вечора була складена високопрофесійно, зі знанням психології вікової категорії глядачів. З теплотою сприймалися пісні у виконанні Тетяни Гриньової, В’ячеслава Баклана, жіночого ансамблю «Хуторяночка». Приємно було слухати виразне художнє читання з вуст Надії Григорівни Демиденко, гуморески у артистичному виконанні Тетяни Іванівни Цахль.

На вечорі були присутні гості з Михайленківського клубу, які також заспівали кілька чудових українських пісень.

Три години пролетіли, мов одна мить. Хухряни розходилися по домівках задоволені, внутрішньо просвітлені, вдячні за подароване свято.

Фененко Лідія Григорівна, пенсіонерка, жителька с.Хухра

 Комментарии (4)

 

 1. Сабрина пишет:

  Возле дома молодежи висит объявление, какой-то клуб “Аида” набирает клиентов на фитнес. Гортензия Игнатьевна, может Вам туда записаться?

 2. Гортензия Игнатьевна пишет:

  Конечно, молодцы! Про себя подумала – петь не умею, а вот гимнастикой для пенсионеров занималась бы в дружном коллективе себе подобных. Но вот плохо – организоваться не получается. Может кинем клич – ПЕНСИОНЕРЫ для активного отдыха – ОБЪЕДИНЯЙТЕСЬ!

 3. Смелый пишет:

  Молодцы, бабульки, нашли себя, есть чем заняться в свободное время

 4. Алена пишет:

  Це гарно що в селах не тільки відкриті клуби, а ще й працюють, і займаються організацією концертів.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: