Гармонія руху

22 октября 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №43(917)

IMG_8547У «Струмочку» бігали, стрибали, до здорового способу життя залучали.

17 жовтня в дитячому садку «Струмочок» маленькі вихованці змагалися в спортивних конкурсах. Захід під назвою «Гармонія руху» став традиційним. Адже вже другий рік поспіль дошкільнята разом зі своїми батьками, старшими братами та сестрами показують свою фізичну підготовку, прудкість та активність. Завдання здавалися досить легкими, але аби їх пройти, батькам довелося добряче постаратися.

Дитячий садок «Струмочок»

Цього річ малеча з груп «Барвінок» та «Сонечко» не давали сумувати глядачам. Вони бігали з м’ячами, грали в боулінг, стрибали на скакалках, долали перешкоди, розважалися з казковими героями – Карлсоном та Бякою, які завітали до них у гості. Відтак журі в складі завідуючої Ольги Мосійчук, вихователя-методиста Надії Кісіль та представника з Ольга Мосійчук батьківського комітету Ніни Святушенко нагородили грамотами й солодкими подарунками найспритнішу, найдружнішу, найспортивнішу, та найпрудкішу сім’ї. Результатами конкурсу були всі задоволенні , бо програвших не було – перемогла дружба.

За словами Ольги Мосійчук ,завдяки таким заходам їм вдається батьків залучати до життя садочку, дошкільнят стимулюють вести здоровий спосіб життя. А отриманні від світа задоволення на довго залишає гарні спогади в пам’яті дітвори.

 Комментарии (3)

 

  1. Максим пишет:

    Сорри, садик. опечаточка вышла

  2. Максим пишет:

    Согласен с вами, Алена. И салик хороший и заведующая замечательная

  3. Алена пишет:

    Очень случайно пришлось побывать в детском саду “Струмочок”. Ухоженная територия. приятные воспитатели. Даже была удивлена.,что есть такие детские сады в городе.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: