Мощi преподобного Меркурiя прибули до Охтирки + видео

23 октября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 1 комментарий | №43(917)

В Охтирці в Свято-Вознесенській церкві до 27 жовтня перебуватимуть мощі преп. Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського. Про це розповів отець Сергій:

- Дорогі браття і сестри. В нашому православному Свято-Вознесенському храмі перебувають мощі святого Преподобного Меркурія Бригинського. Усіх жителів, гостей Охтирки та району запрошуємо поклонитися Преп. Меркурію, адже його святі мощі допомагають зцілити не тільки фізичний, але й душевний стан. А у святу неділю, 27 жовтня відбудеться остання служба з хресним ходом навколо церкви, де на честь святого Меркурія буде відправлена святкова літургія.

Вклонитися мощам віруючі зможуть у церкві до 27 жовтня щодня з 7.00 до 19.00. Запрошуємо всіх помолитися разом з нами!

о. Сергій

Справка

 

 

Свято – Вознесенська церква має досить далеку історію, і за словами отця Сергія її відродження – головна мета їхньої громади. Раніше на місці цієї церкви знаходилась хрестиниця, яку при Радянському Союзі частково розібрали, а приміщення передали до комунальної власності.

В 2008 році за проектом архітекторів із Сум подружжя Граділів, храм відродили і тепер кожен бажаючий може прийти до церкви, яка знаходиться на території центрального кладовища. І незважаючи на те, що в храмі ще залишилося багато роботи: косметичний ремонт, приміщення оточене височезними, старезнними деревами, які потрібно спиляти, в будь-який день можна прийти помолитися, поставити свічку, охреститися, обвінчатися.

 Комментарии (1)

 

  1. Сабрина пишет:

    привлекать народ к духовности – это хорошо. меня вот интересует вопрос: храмы строят новые, а старые не могут отремонтировать. может надо беречь то что есть?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: