«Роксолана» зустрічає друзів + видео

24 октября 2013 | ПОДІЇ | 8 коммент. | №43(917)

Щорічно, коли розпочинається передплатна кампанія, колектив газети «Роксолана-Максі» влаштовує свято для всіх, хто хоче читати газету. 19 жовтня з самого ранку яскраво прибрана редакція зустрічала своїх найкращих друзів – читачів. В гості завітали як передплатники, які багато років виписують видання, так і нові, що завітали до редакції вперше. Святковий настрій, смачний чай та солодощі, безпрограшна лотерея, подарунки, можливість поспілкуватись між собою та з працівниками редакції – незмінні складові свята уже багато років.

Надія Михайлівна Ігнатенко Надія Михайлівна Ігнатенко

Прийшла виписати газету для знайомої 90-річної бабусі, яка проживає в Куземині. Собі газету хоч і не виписує, зате постійно купує.

- Все, що необхідно в «Роксолані» є: кулінарні рецепти, різноманітні рекомендації, цікавіоповідання. Сама я захоплююсь вирощуванням красивих айстр. На зиму збираю насіння. Проте хочу поділитись досвідом, щоб квіти не переводились,треба насіння періодично обновлювати.

Антоніна Григорівна Боєвська

Антоніна Григорівна Боєвська

- Газету я дуже-дуже люблю. Я аж переживаю за головного редактора. Як вона крутиться щоб створювати газету. Це ж який труд. Вона і пише, і перевіряє. Бува, гляну скільки новин в Охтирці, що я не бачила і не чула. Дякую за вашу працю. Так тримати.

Валентина Валентинівна и Микола Іванович МихайленкиВалентина Валентинівна и Микола Іванович Михайленки

Давні друзі «Роксолани». Вже багато років поспіль вони приходять на день передплатника.

- Ми виписуємо газету і собі, і брату Борису Хорошуну у Вінницьку область. Я і в минулому році зробила йому подарунок на день народження. Вони всією родиною були дуже задоволені. Їм було так цікаво почитати про рідне місто. Тож через газету передаємо їм вітання.

Валентина Ігнатіївна Кисляк

Валентина Ігнатіївна Кисляк

- Перший раз прийшла виписувати до редакції, а взагалі з самого її народження отримую по пошті. Купувала десь із півроку, а потім стала передплачувати. Пам’ятаю, як була ще газета маленькою. Я підтримую публікації про всілякі неполадки в місті, дороги, білборди обшарпані, сміття. Добре, що ви висвітлюєте таку тематику і звертаєте увагу влади на це.

IMG_8661Олександр, Злата і Тетяна Яремчук

Маленькій Златі було дуже цікаво у яскраво прикрашеній редакції. Вона уважно все розглядала, їй хотілось доторкнутись до яскравих кульок зіграти в лотерею.

Тетяна: - Виписали для себе і для бабусі. Ми дуже любимо рецепти. Оскільки зараз в декретній відпустці, то люблю готувати. Цікавлять питання медицини.

Олександр: - Хотілося б, щоб сторінка для автомобілістів виходила частіше. Щоб були всі нововведення в нашому законодавстві. У кого є Інтернет, ті можуть знайти інформацію, а в кого нема такої можливості, то було б дуже добре якби всі нововведення пояснювали.

Олена Калюжна, Михайло Дяченко, Раїса Кириченко, Валентина МєшковаОлена Калюжна, Михайло Дяченко, Раїса Кириченко, Валентина Мєшкова

Кожного року ці передплатники не втрачають можливості відвідати редакцію. Цього року вони радували працівників газети своїми піснями, розповідали про своє життя. Досхочу наговорившись і наспівавшись з повними руками подарунків повертались додому, щоб наступного року знову повернутись.

Євген Семінський постійний передплатник газети «Роксолана-Максі». Щороку чоловік виписує газету не тільки для себе, а й для свої мами, яка живе у Львівській області. Дякуючи сучасному виданню сім`я завжди в курсі останніх новин та основних проблем, якими живе місто Охтирка.

Ірина Ставицька з гостями свята передплатників бабою Сімою та бабою Фросею.Ірина Ставицька, як тільки-но з’явилася газета «Роксолана», з того часу й почала виписувати. Каже, що раніше дуже любила журнал «Работница». Але коли перший раз прочитала «Роксолану» зрозуміла, що це краща альтернатива.

- Завдяки цій газеті я дізнаюсь про місцеві новини, використовую всі поради. Кожна газета як скарб, який прикро і викидати, тому в будинку є спеціально відведене місце, де зберігаю всі випуски кращої для себе газети.

До речі, Ірина Ставицька частенько запрошує кореспондентів нашої газети до себе на кухню. Рецепти найкращих страв ви можете подивитися на сайті газети «Роксолана- Максі»: roxolana.com.ua

Не пропустіть наступний День передплатника, який відбудеться 24 листопада з 10 до 13 години за адресою вул.Гончаренка,1. Приходьте – не пожалкуєте.

Сторінку підготували Олена Кобилко і Карина Кучерява

 Комментарии (8)

 

 1. Сима пишет:

  ну ладно, уговорила

 2. Фрося пишет:

  не Мася, ти краще її не лови САМА! А то я памятаю, як ти один раз ловила ….. її! Краже давай разом!

 3. Сима пишет:

  добре, зараз піду музу ловить і заспіваєм)))))))

 4. Фрося пишет:

  Сімко, а ти шо ревнуеш шо я з другими відпочивала? Хотя ти знаешь, шо по настоящему могу зажигать тільки з тобою?! Давай наступний раз вместе созданим новий хит ко дню подписчика?, а?

 5. Сима пишет:

  Ну Фросько ты й даєш, я й не знала шо ти така артистична, як співала, а як жестикулювала. Артистка….Молодец…

 6. Юрко пишет:

  И бабки с ведрами

 7. Света пишет:

  Роксолана обязательно чем-то отличается от других ахтырских газет. И ведра, и бабки

 8. Света пишет:

  Ой как все красиво и празднично. На слудующий день подписчика обязательно приду!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: