Рибалити на дамбі дозволяє закон

28 октября 2013 | ПОДІЇ | 10 коммент. | №44(918)

Офіційно

За результатами розгляду інформаційного запиту щодо недотримання чинного законодавства орендарем дамби Ольшанським В.М. та вжиті заходи з даного питання, повідомляємо наступне.

В зв’язку з неодноразовими колективними зверненнями рибалок щодо недотриманим орендарем дамби Ольшанським В.М. норм чинного законодавства, Охтирська районна державна адміністрація звернулася до Охтирської міжрайонної прокуратури з проханням провести перевірку за фактом виконання Ольшанським В.М. умов договору оренди та дотримання норм чинного законодавства, що регулюють порядок використання земельних ділянок.

На даний час Охтирською міжрайонною прокуратурою проводиться перевірка за фактом неналежного виконання Ольшанським В.М. умов договору оренди та недотримання норм чинного законодавства, що регулюють порядок використання земельних ділянок та вирішується питання про заявлення відповідно позову до суду в інтересах Охтирської районної державної адміністрації щодо розірвання зазначеного договору оренди земельної ділянки.

Одночасно повідомляємо, що відповідно з умовами договору оренди земельної ділянки від 20.05.2004 для Ольшанського В.М. встановлено обов’язок надавати громадянам право відпочинку (купання), напування тварин, любительського та спортивного рибальства, вільного проходу та проїзд).

Крім того, ст. 51 Водного кодексу України передбачено обов’язок орендарів водного об’єкта передбачати місця безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування ( купання, плавання на човнах, любительське та спортивно рибальство, тощо).

Голова Охтирської районної державної адміністрації, А.І. Коваль

 Комментарии (10)

 

 1. Натакуся пишет:

  Неужели сам Коваль обьявился??

  Иваныч

  ))))))

 2. Иваныч пишет:

  Чо ржоте, серьезные люди проверку проводят, а они к фотке прицепились, хотя телка в теме

 3. Александр пишет:

  Но отвечает же Коваль ,вот я и подумал, что он сменил имидж))))))))))))))

 4. Неля пишет:

  Вы имеете ввиду, что рядом посадит Коваля??)))

 5. Санек пишет:

  где у нас в Ахтырке такое чудо природы и озеро и баба с удочкой

 6. Александр пишет:

  Вы осторожно с такими шутками, ато администратор и впрямь исправит))))))))))))))

 7. Леонид пишет:

  с такой девушкой и рыбалка не нужна

 8. Неля пишет:

  Неля, а почему вы решили что это коваль? возможно в этой страстной женщине прячется истенное лицо

  Ольшанського В.М

 9. АНТИспам пишет:

  В заголовке опечатка! Надо “РИБАЛИТИ НА ДАМІ ДОЗВОЛЯЄ ЗАКОН”!!!!!!!!!

 10. Александр пишет:

  Какой Коваль сексуальный!!!!!!!!!! Это ж надо под рубрику официально поставить такую пошлую картинку!!!!!!!!У вас что нет фото Коваля? Могу скинуть……….

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: