Посягання на редакційне майно. Що це – тенденція?

31 октября 2013 | КРИМІНАЛ | 4 коммент. |

Анонс1В ніч з 28 на 29 жовтня невідомі зняли зі східців та ґанку нашої редакції дерев’яні поручні. Річ у тім, що вони прослужили уже майже 20 років і для власних потреб крадія навряд чи знадобилися б. І дійсно, обстеживши прибудинкову територію, ми виявили купу наших поручнів біля майданчика по збору сміття.

Зібравшись редакційною колегією на нараду з приводу ситуації, що склалася, та враховуючи попередній напад на нашу співробітницю, ми вирішили звернутися із заявою до правоохоронних органів, адже складається враження, що хтось чи то спеціально, чи з хуліганських мотивів, намагається нанести збитків нашому колективу. Вчора напали на нашу людину, сьогодні попсували сходи, а що буде завтра?

I cannot read the gallery's xml file: /hsphere/local/home/oxt1996rox/roxolana.com.ua/wp-content/photos/rail/gallery.xml
Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!

Звичайно, ми підемо на затрати і зробимо нові перила, а до того працівники міліції обіцяли патрулювати прилеглу до редакції територію. І дуже сподіваємось, що той, хто причетний до описаних подій, понесе відповідальність.

 Комментарии (4)

 

 1. Солнце пишет:

  прошу прощения опечаточка руки хотела сказать

 2. Солнце пишет:

  Капец…А что милиция ищет этих хулиганов или как всегда не считает нужным обращать внимание на такую мелочь? Сегодня перила сломали, завтра окна побьют, а потом еще что нибудь придумают…Ркуи повырывать бы таким уродам.

 3. Виктория пишет:

  такой приличный район, такой приличный и благополучный с виду дом. Итакое вытворять, кому нужны эти деревяшки, просто играет молодая кровь, каникулы же у детей

 4. Леопольд Менделеевич пишет:

  От безделья народ уж не знает, что творит. Работы у молодежи нет, вот и ищут, где энергию деть. И это новомодное веяние, пришедшее из капстран – камеры наблюдения, теперь уж и в нашей жизни становятся полезными против таких вандалов. А ведь в Роксолане писали о камерах наблюдения, установленных на ул. Октябрьской. Интересно, с тех пор добавилось их количество по городу и какая польза практическая от них. Кто бы ответил на этот вопрос?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: