Пресс-тур губернатора

1 ноября 2013 | ПОДІЇ | 4 коммент. | №44(918)

«Наприкінці наступного року відкриється новий корпус ЦРЛ»
Юрій ЧМИРЬ

Про це наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації під час особистої зустрічі з працівниками Охтирської ЦРЛ, яка відбулася 22 жовтня.

Ю. Чмирь в кабінеті рентгенівської комп`ютерної томографії

В цей день Юрій Павлович прибув з робочим візитом до Охтирки та району з метою інспектування стану виконання в районі доручень Президента України щодо розвитку сільських територій та покращення медичного забезпечення населення. Спочатку голова облдержадміністрації оглянув Хухрянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де за останні три роки проведено значну роботу зі зміцнення матеріально-технічної бази. І доречно зауважив, що у 2013 році на розвиток соціальної інфраструктури сільських територій буде спрямовано 40 мільйонів гривень, що на 5 мільйонів гривень більше, ніж минулоріч.

В Охтирці Юрій Чмирь разом з представниками міської та районної влади оглянули кабінет рентгенівської комп’ютерної томографії, де їм продемонстрували, як діє надсучасне європейське медичне обладнання.

«Наразі в області установлено томографи в п’яти містах – Суми, Охтирка, Шостка, Конотоп та Ромни. Завдяки новому обладнанню жителям міста, району та сусідніх районів не потрібно тепер їздити в столицю або Харків, а це була головна мета, яку ми поставили на цей рік і вона була успішно виконана».

Потім відбулася зустріч з працівниками Охтирської ЦРЛ. Переповнений зал говорив про неабияку зацікавленість з приводу основного питання: коли вже нарешті новий корпус зможе прийняти своїх пацієнтів?

- Я обіцяю вам, що наприкінці 2014 року відкриється новий корпус нової охтирської центральної районної лікарні. На її добудову Кабінетом Міністрів України вже виділено 17 мільйонів гривень, – така відповідь Юрія Павловича налаштувала працівників на оптимістичний настрій.

В свою чергу вони почали ділитися проблемами, з якими найчастіше стикається медицина, розповіли. якого обладнання ще не вистачає для кращого обстеження хворого. Очільник області зауважив, що незважаючи на скрутне фінансове становище, він спробує посприяти забезпеченню Охтирської ЦРЛ потрібним медичним обладнанням, а всі зауваження будуть особисто розглянуті.

Так що в майбутньому, можливо, нам доведеться побувати на презентації не тільки нового мамографа, цифрового рентгенівського апарату, сучасного УЗІ, а й нарешті переступити поріг нового корпусу центральної лікарні.

 Комментарии (4)

 

 1. Михаил пишет:

  Слыхал, что на это МРТ так просто не попадешь. Надо разрешение самого Целуйка! Правда ли это?

 2. Павло пишет:

  Будем надеятся. Было не плохо, если бы еще медицина было бесплатной в ЦРБ. Хотя бы по минимуму, для малообеспечиных в первую очередь.

 3. Солнце пишет:

  Главное же пообещать, а там как карта ляжет

 4. Виктория пишет:

  возмущению нет предела, как “керманичі” в глаза людям смотреть могут, по их словам больница должна была быть запущена еще в 20… году, глубоко сомневаюсь что и в 14-ом будет работать.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: