Відбулась зустріч з квартальними уповноваженими

1 ноября 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №44(918)

Працівники Охтирської ЦРЛ проводять обстеження у міській раді25 жовтня в залі засідань міської ради відбулась зустріч представників квартальних комітетів з міською владою.

Начальник ОДПІ Олександр Володимирович НІКІТІН повідомив, що одним з основних джерел поповнення бюджету є орендна плата за землю та земельний пай. На сьогоднішній день в ОДПІ зареєстровано понад 11 000 землекористувачів та землевласників фізичних та юридичних осіб, проте не всі справно розраховуються за цей податок. Було проведено спільну нараду з квартальними уповноваженими та міською радою. Після цього заборгованість скоротилась. За роботу по скороченню заборгованості перед ОДПІ квартальні уповноважені були нагороджені почесними грамотами. Крім того були роздані списки боржників і квартальних попросили провести роз’яснювальні бесіди з жителями округів. Заборгованість складає 78 тис.грн.

Тетяна Дмитрівна ЩЕРБИНА – заступник головного лікаря повідомила присутнім про видачу ліків гіпертонікам за пільговими цінами.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту про впровадження державного регулювання цін на лікарські препарати для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», хворі можуть отримати препарати в певних аптеках за значними знижками тільки при наявності рецепту лікаря. Людям, які не можуть самостійно відвідати лікаря, обстеження проводять на дому і виписують рецепт.

В.о.міського голови Олександр ЦІЛУЙКО, щоб слова не розходилися з ділом, запропонував провести обстеження всіх присутніх прямо у міській раді. Оперативно на місце приїхали медичні працівники. Розташувавшись у коридорі, вони вимірювали тиск усім бажаючим і за необхідності виписували рецепти. Квартальним уповноваженим також була роздана інформація про аптеки, в яких можна отримати ліки і телефони, за якими можна дізнатись більш детальну інформацію.

Були порушені питання щодо викликів швидкої медичної допомоги. Так квартальних турбувало питання, чи обов’язково говорити вік хворого під час виклику. Бо якщо людям більше 75 років, то мовляв, невідкладна допомога відмовляється приїжджати, на що Тетяна Дмитрівна відповіла, що якщо невідкладна допомога відмовила у виїзді, то необхідно повідомляти головному лікарю або заступникам і по кожному конкретному факту буде проводитись перевірка. «Таких випадків не повинно бути», – наголосила вона.

О.ЦІЛУЙКО додав: «Екстрена медична допомога забезпечена ліками так, як може, останні 40 років не була забезпечена. Сьогодні є ліки ті, що рятують людину від інфаркту, якщо їх вколоти в перші години. 15 тис. грн. коштує одна ампула. Їх забезпечено 100 ампул на рік і колють безкоштовно. В Охтирці зараз швидка працює найкраще в області».

Начальник управління праці та соціального захисту Катерина Сідельник повідомила про порядок призначення субсидій. Вона наголосила, що кожна копійка повинна бути витрачена за призначенням. Тому інспекторами управління ведеться контроль.

Директор ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад» Геннадій ЗЮЗЯ:

- Півтора року тому ми зустрічалися з квартальними, де агітували, щоб вони проводили роз’яснювальну роботу серед мешканців щодо необхідності заключення договорів на вивіз сміття. За цей час заключено 3,5 тис.договорів. Це приблизно третя частина всіх жителів приватного сектора. 250 кубометрів сміття, приблизно 50 автомобілів ЗІЛ в місяць вивозимо з приватного сектора на полігон. Результат роботи очевидний. 4,57 грн. коштує вивіз сміття в місяць.

По Сумській області це – найменша ціна. Також порушувались питання щодо ремонту доріг та пасажироперевезень. Кожне з питань було зафіксовано та надані доручення для їх вирішення.

 Комментарии (3)

 

  1. Наталья Петровна пишет:

    Приблизительно 6 договор в день, а вот ампулы посчитать не могу, не знаю сколько жителей в Ахтырке и районе, посмотрела в рубрику цифры и не увидела, а жаль

  2. Tereza пишет:

    Таким образом Ахтырка потихонечку очистится от мусора. Надеюсь.

  3. Tereza пишет:

    Да, весьма внушительный результат – 3,5 тис. договоров на вывоз мусора за полтора года. Честь и хвала квартальным уполномоченным. Это люди, неравнодушные к своей улице, своему городу.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: