Такі різні чоловіки

2 ноября 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | 5 коммент. | №44(918)

2 листопада – всесвітній день чоловіків

Багато хто вважає, що вітати чоловіків можна лише 23 лютого. Ну ще останнім часом деяку увагу отримують чоловіки 6 грудня в День збройних сил України.

Та виявляється є Всесвітній день чоловіків, який святкується у першу суботу листопада. І хоча він не має такого авторитету, як Міжнародний жіночий день, все ж чоловіки заслуговують на увагу.

Яким має бути чоловік – спірне питання. І відповісти на нього однозначно неможливо. Проте одне відомо точно, людина повинна мати певні життєві принципи, займатися улюбленою справою і цінувати родину.

Майстер вишивки

Валентин ЧухлібВалентин ЧУХЛІБ значну частину свого життя прожив в Охтирці. Зараз він хоч і проживає в с. Більськ Полтавської області, та часто їздить до міста, де в нього залишилися рідні табагато друзів. Кажуть, що вишивка – це жіноча справа, але Валентин переміг стереотипи. Захопився він рукоділлям років дванадцять тому.

Спочатку це були лише схеми. Потім вирішив спробувати вишивати. Перші ж спроби увінчалися успіхом. Поступово захопився і зараз не уявляє себе без хобі. Звичайно, за готовими схемами може вишивати кожен, але для Валентина принциповим є створення схеми самостійно, причому малює він їх олівцями, без комп’ютерних програм. А коли малюнок готовий, можна братися й за голку з ниткою. Найбільше йому подобаються дитячі сюжети.

Усміхнений кіт Леопольд, Білосніжка з гномами, веселі їжачки – це лише невеликий перелік робіт Валентина. Майстер сподівається, що його роботи піднімуть комусь настрій.

Ягідний король

Ігор КовбатаОхтирчанин Ігор КОВБАТА не уявляє, як можна купувати ягоди на ринку, коли на своїй ділянці самостійно можна вирощувати різноманітні смаколики. Із середини травня родина на всю вже ласує полуницею з власного городу і до самого жовтня ще зберігається малина та деякі сорти полуниці. На 10 сотках у нього 25 сортів полуниці, стільки ж малини, 12 сортів агрусу, 10 – чорної смородини, 6 – червоної, 4 – білої. А ще ожина, лохина (ред. Рос.голубика), фундук та різноманітні плодові дерева. А зараз навіть кімнатний банан посадив. Щоправда плодів ще немає, але через кілька років зможуть скуштувати охтирський екзотичний фрукт.

Все починалось як хобі, а тепер переросло в основний вид діяльності. Коли Ігор закінчував школу, то чітко не знав, ким він хоче бути за професією. Довелось попрацювати і малярем, і зварювальником, але тепер зізнається, що якби одразу вступив на агронома, то життя могло б скластися по-іншому. Хоча опанувати знаннями, при великому бажанні можна і без університетів. Ігор активно займається самоосвітою, спілкується з садоводами не тільки з України, а й з інших країн.

А у лютому цього року брав участь в першій Міжнародній конференції ягідників у Києві. На цьому заході вчені з України та Росії ділились своїми порадами. Тому досвід отримав колосальний. Ігор не просто продає саджанці, а й роздає поради тим, хто не знає деяких тонкощів. В цьому році вони спільно з родиною Захарових, які займаються вирощуванням винограду, провели імпровізований семінар для любителів садівництва, де учасники ділились досвідом.

А ще Ігор почав друкувати поради в спеціалізованій газеті для садоводів. Кохана дружина та донька допомагають Ігореві доглядати за культурами і забезпечують себе свіжими ягодами на цілий рік.

Повелитель Комишанського оркестру

Сергій ПрилепаЖоден захід у селі не проходить без участі духового оркестру ПСП «Комишанське». Керує ним Сергій Васильович ПРИЛЕПА.

Звідки взялась любов до музики, чоловік і сам не знає. Пригадує лише, що з дитинства у нього був маленький баян, на якому і вчився грати. Так з дитинства він і не розлучається з музичним інструментом.

Після школи навчався в Гадяцькому державному училищі культури ім.І.П.Котляревського. Йому підкорилися й такі музичні інструменти як труба, гітара, деякі народні інструменти. Проте всі його таланти були б марними, якби він не вмів передавати свій досвід молодшому поколінню.

У духовому оркестрі, яким керує Сергій Васильович, 15 дітей. Чоловік зізнається, що плинність учасників оркестру досить велика. Майже кожен рік чи два доводиться переучувати грати оркестр по-новому. Але Сергій Васильович завжди виконує свою роботу сумлінно і після кожного починання знову і знову досягає успіху.

 Комментарии (5)

 

 1. Ника пишет:

  да, молодцы! одни умеют, а другие только завидуют.

 2. НАТАЛЬЯ Н пишет:

  Больше всего мне нравится мужчины, которые занимаются как бы женским делом. Это нужно иметь терпение, и интерес к делу. Молодец. Жаль что таких мало, а больше имеют хоби- побухать.

 3. Tereza пишет:

  Эти мужчины вызывают уважение! Увлечены казалось бы такими простыми занятиями. Я думаю, что вот вам выход из любой депрессивной ситуации – займись любимым делом! И вы спасены. С праздником Вас, герои данной публикации!.

 4. Николай пишет:

  Не перевелись еще на Ахтырщине мужики!

 5. Михаил пишет:

  Ну, мужики! Так держать!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: