Осінній бал для людей з особливими потребами + видео

3 ноября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 2 коммент. | №44(918)

3 листопада – день працівника соціальної сфери

День працівника соціальної сфери

Працівники Охтирського міського територіального центру по обслуговуванню інвалідів та громадян похилого віку люблять влаштовувати свята. Ось і цього жовтневого похмурого дня влаштували справжній осінній бал. Підопічні підготували п’єсу, в ході якої вчинили суд над Осінню. Оля Куліш заспівала кілька пісень.

Хоча осінні бали проводяться в центрі щороку, цьогоріч свято відрізнялося тим, що до них завітали гості з Охтирського центру професійно-технічної освіти. Художній керівник закладу Вероніка Сотникова заграла на гітарі та виконала всім відомі хіти. Студентки порадували вокальним номером. Після концерту всі відривалися на дискотеці. На зміну запальним танцям прийшов смачний благодійний обід. Такі свята для пенсіонерів та інвалідів залишають незабутні враження, саме тут вони відчувають себе повноцінними людьми, спроможними на творчість.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери хочеться подякувати тим, хто допомагає адаптуватись в суспільстві людям з особливими потребами, хто наповнює дозвілля пенсіонерів змістом і яскравими враженнями. Саме завдяки цим людям люди з проблемами здоров’я посміхаються і мають бажання спілкуватись.

 Комментарии (2)

 

  1. Кристина пишет:

    Ой какая молодец Вероника Сотникова. такое доброе лицо и так классно поет…

  2. Нина пишет:

    Если бы газета не рассказала про такие мероприятия, многие бы и не знали, что такое бывает. Все должны жить полноценной жизнью и получать свою порцию понимания и уважения

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: