Свято краси та грації

4 ноября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 4 коммент. | №44(918)

Шепіт, шелест, шерех листя… Ходить осінь золотиста

Мабуть, для кожної дівчини участь у конкурсі краси залишає незабутні спогади на все життя. І не важливо, чи це конкурс на рівні школи, міста, країни чи світу. 23 жовтня старшокласниці Охтирської гімназії демонстрували свою витонченість, талант і фантазію на сцені будинку молоді. В конкурсі взяли участь 5 учасниць, проте до підготовки номерів долучилась майже вся школа. Єлизавета Шабельник, Валерія Батюк, Юлія Крига, Євгенія Ткаченко, Валерія Золотарьова змагались в конкурсах «Дефіле», «Моя родзинка», «Ми – знавці європейських цінностей», «Ораторське мистецтво».

I cannot read the gallery's xml file: /hsphere/local/home/oxt1996rox/roxolana.com.ua/wp-content/photos/grace/gallery.xml
Please check that the gallery's files have been created on the admin pages!

Всі виступи були оригінальними, неповторними, тому журі було нелегко виділити кращу з кращих. Проте кожна з учасниць отримала звання. Так Юля Крига стала міс Фотомодель, Женя Ткаченко – міс Чарівність, Лєра Золотарьова – міс Фантазія, Лєра Батюк – міс Грація, а Ліза Шабельник – міс Інтелект. Головною переможницею конкурсу, володаркою титулу міс Європейська осінь – 2013 стала Юлія Крига. Неймовірні емоції, щирі сльози і посмішки щастя все це переповнювало учасників і глядачів.

Як сказала директор Охтирської гімназії Наталія Шейко головне, що свято вдалося і всі отримали задоволення. Не було нездорової конкуренції, зате була шикарна аудиторія, яка підтримувала конкурсанток. Крім того, директор нагородила батьків учасниць подяками за те, що допомогли у підготовці такого неймовірного конкурсу.

 Комментарии (4)

 

 1. Лиза пишет:

  Ой, дякую

  Алена

  Знайшла себе, такі гарні фотографії! http://vk.com/club57938973?z=album-57938973_181893140

 2. Алена пишет:

  Больше фоток можна посмотреть в группе газеты “Роксолана” вконтакте. там целый альбом более 300 фоток

 3. Алина пишет:

  Фоток бы побольше, интересно же рассмотривать

 4. Елена пишет:

  Молодежь у нас с удовольствием показывает свои таланты, не то что в советское время – агитбригада, заученные речовки, девизы. Хотя тоже было весело и интересно.
  Конкурсантки все такие красавицы, любо дорого смотреть

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: