На Охтирщині новий начальник міліції

6 ноября 2013 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | 3 коммент. | №45(919)

IMG_96514 листопада працівникам міліції в присутності представників міської, районної влади та журналістів був представлений новий начальник Охтирського МВ УМВС України в Сумській області – майор міліції Віталій Олександрович НЕГАМАТУЛІН.

Заступник начальника обласного управління, полковник міліції Ігор Юрійович Богданов привітав Віталія Олександровича з новим місцем роботи та коротко розповів про те, що новий керманич Охтирського МВ працює в органах внутрішніх справ з 1999 року, а останнє місце роботи – Лебединське МВ УМВС, де обіймав посаду начальника.

Наша довідка

Народився в 1980 році в м. Артемівськ Донецької області.

Освіта: закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ.

Працював в Артемівську оперуповноваженим. Далі – начальником відділення карного розшуку в м. Ялта АР Крим, першим заступником начальника – начальником кримінальної міліції міста Шостка Сумської області, заступником начальника управління карного розшуку УМВС України в Сумській області, тривалий час виконував обов’язки начальника управління карного розшуку УМВС України в Сумській області.

Сімейний стан: одружений, виховує двох синів.

 Комментарии (3)

 

 1. Сергій Проценко пишет:

  Головне,що не В.О.А то завжди буде привід зіслатися на нестачу в нього повноважень.А як щодо охтирського керманича ДАІ?Поокреслювали вибоїни крейдою і на цьому можна відзвітувати про успішне завершення роботи?

 2. Злючка пишет:

  Симпотненький! Интересно, как ему надписи на стенах-заборах?

 3. 102 пишет:

  оооо, вот и

  новий керманич Охтирського МВ

  Такой грозный взляд, небось порядок наведет в Ахтырке

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: