Театр Щепкіна квітує, бо Охтирка там звітує + відео

7 ноября 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 2 коммент. | №45(919)

1 листопада у приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім.М.С.Щепкіна відбувся творчий звіт Охтирки «Я і моя земля – як два крила, як одна доля». Надзвичайна та довгоочікувана подія проходила в рамках ІІ етапу фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя», присвяченого 75-й річниці утворення Сумської області.

Знайомство з містом розпочалося з презентації соціально-економічної сфери діяльності нашого міста, а також виставки творів майстрів декоративно – ужиткового мистецтва. Були представлені вишиті рушники, роботи з бісеру, живопис і батік, різнокольорові топіарії та бодіарт. Всього й не перелічити. Для допитливих – тут же майстер-класи – теоретичні та практичні.

Себе показати і на людей подивитись.

Інна СОЛОВЙОВА та Тетяна ПОПОВСЬКА Інна СОЛОВЙОВА та Тетяна ПОПОВСЬКА вперше стали учасниками подібного заходу. Дівчата працюють перукарями. Але основне хобі, це створення речей, які в подальшому можна використовувати, як прикраси. Роботи з бісеру привертали неабияку увагу глядачів. А картини в стилі ню та шпилька з натурального волосся нікого не залишили байдужими.

- На цей захід нас запросили клієнти. Це наша перша виставка, на якій ми показуємо, що вміємо. Маємо надію, що в подальшому будемо постійними учасниками міських заходів.

Ольга ТЕРЕСОльга ТЕРЕС, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України:

- Я дуже вдячна, що мене запросили на це свято. Хочу сказати, що Охтирка дійсно уславлена талантами. Концертна програма пройшла на одному подиху. Враження, що ми були на концерті відомих міжнародних зірок. Від щирого серця бажаю всім учасникам цього звіту успіхів та наснаги. Маю надію, що охтирчани будуть найкращими, хто представлятиме Сумщину на заключному концерті.

А й дійсно, слова Ольги Петрівни справдились. В той час, коли вже виснажені колективи поверталися додому, їм повідомили, що представники Сумської обласної ради дуже задоволені виступами охтирчан. Кажуть, що за всі звітні концерти, на яких вони побували за цей час (а це 21 концерт), Охтирка показала найвищий клас.

Що ж матимемо надію, що в подальшому наші талановиті земляки підкорять не тільки сцену столиці, а й закордонну.

Голова обласної ради Геннадій МИХАЙЛЕНКО та в.о. міського голови Олександр ЦІЛУЙКО Голова обласної ради Геннадій МИХАЙЛЕНКО та в.о. міського голови Олександр ЦІЛУЙКО із задоволенням розглядали експонати виставки, яких до речі в цей день було представлено близько 400.

Враження сумських глядачів

Віра Миронівна МИХАЙЛЕВИЧ Антоніна ЛОМЕКІНА

Віра Миронівна МИХАЙЛЕВИЧ корінна сумчанка. Розповідає, що чоловік був полковником, тому об’їхала з ним півсвіту. Ходили на концерти і в Новосибірську, Києві і навіть Берліні. Але такого дійства, як сьогодні, вона ще не бачила. Майже весь концерт на очах Віри Миронівни були сльози, але сама жінка каже, що це сльози радості за те , що такі талановиті люди живуть в Україні. Охтирчанам побажала наснаги та успіхів в подальшому.

Антоніна ЛОМЕКІНА студентка ДНЗ «Охтирський центр ПТО». На виставці дівчина представляла «Батон студента», де основними продуктами були батон та шматок сала. Цей бутерброд неабияк привернув увагу заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Олександра ЦУПРА, який зауважив, що цю страву обов’язково треба внести в меню всім відомого кафе швидкої їжі.

 Комментарии (2)

 

  1. Лена пишет:

    Мэрия раскошелилась костюмчики пошила и клумбочки на головки

  2. Ольга пишет:

    Молодцы детки да и взрослые, жалко что увезли все это на показ в Сумы, лучше бы КЕРМАНИЧИ сюда приехали, ради пару человек, которым только для галочки это мероприятие, люди в 6 утра с детками и всем реквизитом ехали, неужели губернатору и его свите так в облом приехать в Ахтырку, не такой уж и дальний свет

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: