Перемога за найкращими

15 ноября 2013 | ДОЗВІЛЛЯ | 1 комментарий | №46(920)

Останні місяці осені стали доволі успішними для охтирських спортсменів.

Наприкінці жовтня у Одеському Палаці спорту відбувся відкритий Кубок України з карате, де за перемогу боролися більше 320 спортсменів в командах з 12 областей України, команда з Росії та Молдови.

В’ячеслав Копил на Відкритому Кубку України

Так охтирчанин, вчитель фізкультури з школи № 1 В’ячеслав Копил в складі команди Сумської області в різних категоріях змагань виборов чотири нагороди – одне золото та три срібла.

Олександр Згонник, Дмитро Титаренко разом зі своїм тренером В’ячеславом Копилом

Чергове спортивне дійство відбулося на початку листопада в Києві на базі спортивного комплексу Київського політехнічного університету. У відкритому Кубку Світу з шотокан карате-до С.К.І.Ф «WORLD KANAZAWA CUP»( Світовий Кубок Каназава) взяли участь і спортсмени з Охтирського міського відділення Сумської обласної асоціації карате в складі збірної команди України Олександр Згонник та Дмитро Титаренко.

Юні охтирчани здобули дві золоті та одну срібну нагороди.

До речі підготував юних спортсменів Майстер спорту України міжнародного класу – В’ячеслав Копил.

Ісламбек Алімов, В’ячеслав Юрійович Нестеренко, Олександр Нестеренко, Михайло Стороженко

Вдалими були виступи на Кубку Світу і команди з федерації карате, яку підготував голова Охтирського ОФК, майстер спорту України міжнародного класу, тренер з карате В’ячеслав Юрійович Нестеренко. Юнаки та дорослі з його команди здобули 7 медалей. Ісламбек Алімов, Михайло Стороженко та Олександр Нестеренко з команди юнаків зайняли почесні другі місця. Альберт Федоров з команди дорослих отримав медалі за зайняте ІІ та ІІІ місце, а от сам тренер В’ячеслав Нестеренко заволодів першим та другим місцями.

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень, нових цілей та нових подвигів!

 Комментарии (1)

 

  1. виктор пишет:

    Молодци!!!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: