Служба 102 повідомляє

20 ноября 2013 | КРИМІНАЛ | 1 комментарий | №46(920)

Служба 102ОХТИРСЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ПОВЕРНУЛИ ВЛАСНИКУ ВИКРАДЕНИЙ МОТОЦИКЛ

Охтирські правоохоронці за гарячими слідами затримали 48-річного чоловіка, який викрав мотоцикл. Про зникнення мотоцикла в міліцію заявив 28-річний житель Охтирського району. За його словами, він залишив власний транспортний засіб на стоянці, поблизу заводу, на якому працював.

За «гарячими слідами» охтирські правоохоронці затримали крадія, якому не вдалося далеко від’їхати, бо скінчилося паливо. Залишивши мотоцикл на узбіччі, 45-річний чоловік намагався зупинити попутній транспорт.

Під час допиту затриманий пояснив: «Того дня поїхав по справах в село Лутище, зайшов до магазину, добряче випив і вирушив додому. Поблизу «Сирзаводу» помітив мотоцикл, взяв його аби швидше доїхати додому. Пішов на дане правопорушення лише тому, що був у стані сильного алкогольного сп’яніння, та не розумів наслідків даного вчинку».

На даний час мотоцикл повернуто господареві, а відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження. Крадію може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Юлія Табирця СЗГ УМВС України в Сумській Області

ГАИШНИК ПОПАЛСЯ НА ВЗЯТКЕ

Следователь прокуратуры Сумской области совместно с сотрудниками Департамента внутренней безопасности МВД Украины задержал инспектора Ахтырского районного отделения Государственной автомобильной инспекции.

По информации начальника следственного отдела прокуратуры области Валентина Мусияки, работник ГАИ требовал и через третье лицо пытался получить неправомерную выгоду в сумме 6 тыс. грн. от гражданина за возврат незаконно изъятого технического паспорта автомобиля. «Данный документ сотрудник ГАИ отобрал у водителя несколько недель назад, мотивируя это неудовлетворительным состоянием его транспортного средства, – сообщил Валентин Мусияка. – Он был задержан сразу после того, как получил предмет неправомерной выгоды».

По данному факту проводится досудебное расследование, в отношении взяточника судом избрана мера пресечения в виде содержания под стражей. Действия работника Госавтоинспекции предварительно квалифицированы по ч.2 ст. 15 ч. 4 ст. 368 УК Украины – покушение на получение неправомерной выгоды, совершенное работником правоохранительного органа.

 Комментарии (1)

 

  1. Крутяк пишет:

    Вот это открытие, оказывается теперь разыскивают и задерживают особоопасных преступников МЧСники???

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: