Свято спілкування з читачами

20 ноября 2013 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №46(920)

8 листопада в черговий раз редакція газети «Роксолана» провела день передплатника. Це свято для тих, хто любить і поважає газету, хто дружить з нею багато років і не уявляє життя без преси. Проведення таких днів надзвичайно важливе, адже читачі мають змогу поспілкуватися з працівниками редакції висловити свої проблеми та побажання.

ХацькоПЕТРО ХАЦЬКО:

- Років точно 10 виписуємо. Читає спочатку жінка, донька з онукою, і лише потім мені дістається. Я ваш шанувальник, і тому через газету хочу задати питання – чому в нашому місті немає громадських туалетів. Я знаю, що ви не раз про це писали, але, як бачимо, проблему так і не вирішили. Невже в місті нікому зайнятися цією такою наболілою проблемою.

ГапоноваГАЛИНА ГАПОНОВА:

- Раніше мені завжди виписували поштарка. Але в цьому році вирішила особисто прийти. Прочитала в газеті об’яву коли котрій і о годині буде свято. І не пошкодувала. Я працювала вчителем трудового навчання, тому із задоволенням читаю про людей, які майструють своїми руками.

БіленкоВАЛЕНТИНА БІЛЕНКО:

- Я живу Хухрі , т о му – живу в Хухрі, тому сьогодні спеціально завітала до Охтирки, щоб відвідати День передплатника. «Роксолану» виписую вже досить тривалий час, навіть і не пам’ятаю, коли почала її читати, так давно це було. Особливо привертає увагу люблю сторінка про кохання, люблю читати позитивні новини, наприклад, там, залатали а в яму, іншому місці сміття прибрали. Дякую вам за вашу роботу.

МучароваГАЛИНА МУЧАРОВА:

- Коли в четвер поштарка приносить газету, родині свято. Читаємо в разом з чоловіком. Я вирізаю рецепти, різні поради. А взагалі цікавить все, що відбувається на рівні міста та району, кого на яку посаду призначили. чоловік вголос читає анекдоти. Моя сестра А також читає Роксолану». Потім разом обговорюємо статті. В цікаві статті. минулому році навіть була публікація про мене. Пам’ятаю, мене фотографували на день міста моїми з вишивками.

БубликКАТЕРИНА БУБЛИК:

- Я виписую її, мабуть з дня заснування. Я в працюю лікарні, тож спочатку нам носили на роботу, а тепер передплачую газету, щоб отримувати її вдома. Мені всі публікації подобаються, але не влаштовує те, як листоноші нам носять газету. Принесуть її у п’ятницю, а це вже пізно. Я б уже давно її прочитала, а вони тільки приносять.

Колот

СВІТЛАНА КОЛОТ:

Із задоволенням читаю вашу газету вже протягом 3 років. Привертають увагу місцеві новини та фотографії, ті, які підтверджують якість доріг. Ми самі нещодавно стали учасниками ДТП. Тому я вважаю, що це добре, коли водії будуть заздалегідь проінформовані, на якій вулиці їх чекають величезні ями. Гарна у вас газета, а головне що те, додому приносять.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: