Мер відповідає

25 ноября 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | 17 коммент. |

В зв’язку з тим, що аудиторія відвідувачів сайту «Роксолани» активно відгукнулася на пропозицію «прямого зв’язку» з в.о. міського голови і почала задавати питання, Олександр Цілуйко прийняв рішення відповідати, не чекаючи 20 грудня, на ваші питання щопонеділка.

Сьогодні – відповіді на питання, які надійшли з 19 по 24 листопада

Анатолий

19 ноября 2013 в 15:54

А не построить ли в Ахтырке цирк или зоопарк? Хотя нет, не получится наверное, парк городской свой никак не можем до ума довести, а парк-молодожонов вообще канул в лето

Олександр ЦілуйкоНа наступний рік плануємо зробити сквер Шевченка біля міської ради з установкою пам’ятника, облаштуванням декоративних ліхтарів. В міському парку плануємо зробити художньо оформлену огорожу та кілька доріжок, якщо вистачить грошей, то і фонтан. Є проблема з нерухомістю, яка незаконно займає земельну ділянку міської громади. Будемо працювати з власником тих уламків колишнього кафе та танцмайданчику, аби демонтував їх добровільно. В планах на наступний рік – перемостити тротуарну плитку біля альтанки.

Щодо скверу Молодожонів, то це була депутатська ініціатива, яка давно заглохла. У міський бюджет грошей на це закладати не будемо, бо треба розібратися з тим, що маємо і завершити почате. Хоча у перспективі логічніше було б зробити з часом сквер Охтирської Божої Матері і облаштувати його в стилі церковної тематики. Це було б більш доречно, адже ЗАГС колись може побудується в іншому місці, а собор уже ніхто не перенесе.

Алла

19 ноября 2013 в 16:11

Сколько у вас уважаемый мэр рабочих костюмов, а сколько выходных?

Оскільки маю представницький характер роботи, то маю 5-6 костюмів, десяток сорочок і стільки ж краваток. Перевагу віддаю українським виробникам, а не брендам. У вихідні дні в костюмах не ходжу, маю для відпочинку інший одяг.

Скорик

19 ноября 2013 в 16:32

Дозвониться смогут лишь те, у кого будут “удобные” вопросы, заранее отредактированные?

Хто зможе додзвонитися на «прямий зв’язок» залежить не від мене. Проте запевняю, я відповідатиму на всі запитання і доти, поки вони будуть. Крім того, щопонеділка з 9.00 до 10.00 можна задавати питання чи висловлювати якісь претензії мені особисто по тел. 4-15-00.

Рита

19 ноября 2013 в 21:45

Что вы должны были сделать для Ахтырки в этом году, но не успеваете до нового года?

В зв’язку з недофінансуванням через держказначейство не вдалося багато чого зробити. Планували зробити асфальт на дорогах по вул..Чапаєва, Друкарському, замостити в щебінь вул.Крупської, але не вдалося, бо ні Охтирський райавтодор, ні УМС-23 не мають власних оборотних коштів, аби виконати ці роботи в борг.

Планували виділити майже 3 млн. грн.. на тротуари з сухопресованої плитки, відремонтувати спортзалу в школі №3, яка зачинена з 2008 р. Причина одна – казначейство не пропускає такі платежі. І ситуація аналогічна по всій Україні.

Виктор

20 ноября 2013 в 9:15

Задать вопросы можно но никто конкретики неполучит.Кроме как мы всё делаем для горожан. Кроме как нападать и отбирать Александр Владимирович неможет!!

У мене принципова позиція: ні в кого нічого не відбирати. На цій роботі я особисто великих статків на заробив. А якщо хтось будує свою діяльність з порушеннями закону, то людей треба повертати у правове поле. З свого боку я не бачу ніяких нападок ні на кого.

Виталий

21 ноября 2013 в 12:18

шановний пан Цілуйко, а чи не секрет для громади, розповісти про заробітну плату вашу

Трохи менша, ніж у звичайного начальника відділу в НГВУ. Вона не супервелика, десь близько 6 тис. грн.. Підробляти додатково посадовим особам місцевого самоврядування заборонено. Я отримую зарплату секретаря міської ради, а зарплата міського голови економиться в бюджеті.

Елена Михайловна

21 ноября 2013 в 12:21

Тяжело ли Вам в роли мэра сегодня?

Якби було легко, солодко, то, мабуть міський голова, спробувавши цього «хліба» протягом кількох місяців, не написав би заяву про звільнення і не пішов би. Віддача енергії така, що ніякі 6 тисяч зарплати не перекриють, якщо немає бажання працювати.

Владимир

21 ноября 2013 в 12:24

МЭР, скажите, а почему на образование и культуру никогда нет денег?

Ви, мабуть, далекі і від освіти, і від культури, бо саме ці дві галузі є для нас пріоритетними і на них протягом минулих двох років виділялося стільки коштів, скільки протягом десяти попередніх. Багато чого нового помітно і всім жителям Охтирки – як ансамбль барабанщиць, акордеон, сценічне вбрання. Ми проводимо масові культурні заходи на дуже високому рівні, наші дитячі ансамблі завойовують призові місця навіть на міжнародному рівні. Наші артисти найкраще виступили на обласному фестивалі, більшість номерів будуть представлені у звіті Сумщини на столичній сцені. Наші балерини також продемонструють свою майстерність у Києві. За це дякую батькам, які водять дітей на заняття студій, музичну школу, вчителям, які мають талант так навчати діток.

По освіті теж немало зроблено. Чого варте тільки відкриття 5 нових груп у дитсадках. Це все одно, що відкрити новий дитсадок типу «Ласточки». В гімназії відремонтували спортзалу, вкладаємо кошти в ремонти практично в усіх закладах освіти.

Соня

21 ноября 2013 в 12:58

А сколько стоит ваша машина и за какие деньги вы ее купили?

Службова чи домашня? Якщо службова, то «Амулет-Чері» була придбана 8 років тому, має 240 тис. км, пробігу, почала «підгнивати». А щодо домашньої, то це «Тойота» – машина середнього класу і не найдорожча в Охтирці. Ця машина придбана моєю родиною у 2008 році, ще до моєї роботи на державній службі, за кошти, які були отримані за дивіденди від акцій. Все це вказано в моїй декларації. Зараз ця машина коштує десь 40-50 тисяч неукраїнських грошей.

Сергій Проценко

21 ноября 2013 в 13:42

Не треба ставити питання так:”Що Ви мали зробити?..”Якщо влада щось робить,треба бути їй за це вдячним,якщо ні-зрозуміло,немає можливості.І, звичайно,мером бути важко,тому краще бути виконуючим обов”язки

Якби було легко, міський голова і досі працював би. Я свої обов’язки виконую добросовісно і, переконаний, ніхто не зможе закинути, що нічого не зробив для Охтирки. Може, і помилявся у чомусь, але ж ми всі люди, треба вчасно виправляти помилки, уміти їх визнавати. Що стосується позачергових виборів, то вони відбудуться, коли Верховна Рада прийме таке рішення. А люди самі вирішать, за кого вони проголосують.

Витя

21 ноября 2013 в 17:45

все знают ,что снесение Цезаря-инициатива Целуйко из-за конфликтов с Сопитько,разве мало в Ахтырке зданий,кафе ,киосков и т д без разрешительных документов на землю,но в отличие от других бизнесменов Сопитько построили Сказочную поляну для детей,почти в каждого ахтырчанина есть фото с детками на этом месте,а что предлагает и о всё снести и пусть там снова растёт бурьян и справляют нужду на пагорбе , какие планы на это место в и о? и будет ли в городе тотальная справедливая зачистка подобных заведений под руководством Целуйко или адресса ему подсказать?

Якщо маєте конкретні адреси, то буду вдячний, якщо надасте. Що стосується натяків про конфлікт Цілуйка-Сопітько , то це неправда. У мене особисто немає жодних претензій до подружжя Сопітьків, ми не пересікалися ні в бізнесовому, ні в політичному плані. І не варто перетягувати ситуацію, що склалася з «Цезарем» в площину особистих інтересів, бо це стосується власності міської громади. Уявіть собі, що ви маєте будинок і двір, на які маєте пакет документів, державний акт на землю. А якийсь підприємець серед ночі зайшов і поставив кіоск, торгує пивом і горілкою. Що робить цивілізований власник? Правильно, звертається в суд. І ми звернулися в господарський суд, щоб підприємці звільнили незаконно зайняту земельну ділянку. Суд позов міської влади задовольнив. Крапка. Щодо «Кнєжі», то є проект на реконструкцію на 17,5 млн. грн. Маємо надію на фінансову допомогу держави. Згідно з проектом, реконструкції будуть підлягати і внутрішні приміщення, які займає кафе «Цезар», проте, згідно з Договором, оренда приміщення дійсна до 2017 року, тому ця частина ремонтуватиметься в останню чергу, після того, як строк дії договору закінчиться. А на місці так званого вітамінного бару буде збудовано сучасний дитячий майданчик.

Полинка

22 ноября 2013 в 22:00

//Господин Цилуйко Вы у нас во дворе на ул. Чапаева обещали 3 тысячи рабочих мест ))) Сколько на сегодня Вы открыли )))

Дійсно, таке було і говорив я тоді про це цілком обґрунтовано. Були іноземні інвестори, які збирались будувати і відкривати нові підприємства. Але змінилася економічна ситуація і в нашій державі, і за кордоном. Інвестори в Україну гроші не везуть.

Борис

23 ноября 2013 в 17:03

Чому по пров. Харківському кожного дня йде торгівля. Чим займається в такий час пан Масло. Косметика, різний промисловий мотлох, квіти – цим продавцям може надали “негласний” дозвіл на таку торгівлю чи що. Ми – підприємці, платимо за оренду торгового місця на ринку, а ті торговці кому….

Ніхто ніякого дозволу на несанкціоновану торгівлю не давав. Час від часу ми намагаємося звільнити цю територію від продавців. Допомагає, та ненадовго. Будемо слідкувати за порядком. А на наступний понеділок вже запросили на нараду керівників усіх охтирських ринків, будемо говорити на цю тему.

Охтирчанка

23 ноября 2013 в 19:30

19.09.13 в статті газети Роксолана було анонсовано, шо найближчим часом в Охтирці відкриється вузол Державно-інформаційної системи, де кожен бажаючий зможе в нащому місті отримати закордонний паспорт. Як скоро в Охтирчан відпаде потреба їздити по декілька раз в обласний центр і відстоювати там довжелезні черги щоб отримати цей документ?

Ми працюємо над цим питанням. Міграційна служба хоче, щоб ми за рахунок міського бюджету придбали необхідну техніку і програмне забезпечення. Наші спеціалісти консультуються, як правильно провести фінансування, адже мова йде про бюджети різних рівнів.

Богдан

24 ноября 2013 в 9:05

Кто давал разрешение на строительство АЗС на центральных улицах города возле жилых домов? (имею в виду ул.Батюка и Киевскую). Не считаете ли вы, что это опасно? Если какой несчастный случай – спастись никто не успеет….

Ми нашою каденцією такого дозволу не давали. По вул.Батюка земельна ділянка виділялася для індивідуального житлового будівництва, тричі перепродувалася. По Київській – придбана у господаря як приватна земельна ділянка і передана у комерційне використання. Тепер змінити нічого не можна.

Згоден з вами, мені теж не подобається, що посеред міста знаходяться заправки. Колись їх було дві – по трасі на Суми і біля Чернеччини. Зараз кількість автомобілів збільшилася у кілька разів, є родини, у яких в гаражі по 2-3 машини, в базарний день у нас уже й пробки виникають. АЗС потрібні, але краще було б, якби їх будували на околицях міста.

Лугченко

24 ноября 2013 в 10:46

А кто давал разрешение на строительство ПОЛУЛЯХУ В.В. на центральных улицах города возле жилых домов? Черных нотариальных контор (имею в виду ул.Гончаренко,1) Не считаете ли вы, что это опасно? Отбирают у несчастных людей последнее жилье

Якщо у вас з даного приводу є конфіденційна інформація, то я готовий прийняти вас особисто, або по тел. 4-15-00. Голослівно звинувачувати конкретну людину не можна.

Рішення щодо дозволу на будівництво цієї нотаріальної контори було прийнято набагато раніше, ніж я прийшов на цю роботу.

Жители пр. Лебединский

24 ноября 2013 в 16:18

По улице Петровского и переулку Лебединский в 2012 году сделали уличное освещение. Но после плановой замены електроопор, свет на столбах по ул. Петровского дали, а Лебединский досих пор без света. Скажите пожалуйста, где делись наши светильники? Когда Благоустрий вернет наше уличное освещение?

Цілі ваші світильники, найближчим часом будуть встановлені. На вашій ділянці енергетики працювали і тричі дроти електропередач обривались і падали на дроти вуличного освітлення, чим призводили до того, що ліхтарі перегорали. Зараз спеціалісти «Благоустрою» цим займуться. Що стосується вуличного освітлення взагалі, то поступово ми освітлюємо все більше вулиць і провулків. Уночі Охтирка світиться практично вся, а не губиться в темряві. До 2015 року всі вулички-провулочки будуть освітлені. До речі, щомісяця з міського бюджету витрачається 25 тис. гривень за електроенергію на вуличне освітлення.

Дякую всім за коректно поставлені питання, на які я завжди готовий відповідати.

Відповіді записувала Л.Меркульцева

 Комментарии (17)

 

 1. Славянин пишет:

  Уважаемый Александр Владимирович скажите в случаие победы майдонутых и выпуска и тюрьмы Тимошенко Вы с нова перейдете в ее партию а регионалов оставите так же как когдато Тимошенковцев

 2. Валентин пишет:

  Люди тут же вопросы задают, а не грязью обливают, по существу бы было интересней читать ответы

 3. Славянин пишет:

  Пан в.и.о. мера скажите пожалуйста как Вы относитесь к Цыганам и были ли в Вашем роду Цыгане?

 4. Справедливый пишет:

  Уважаемый Александр Владимирович вот Вы оделись в красивый костюм и приличный галстук, а думаете что люди не знают что Вы эксплуататор крестьянских масс и в глубине души Вы просто АГРОНОМ Чернечанского маштаба

 5. Алексей пишет:

  Когда сделают уличное освещение по ул .Коминтерна(вторую половину,от средины и до конца)?,и было обещание сделать освещение возле пешеходного мостика через р.Ахтырка в районе ул.Коминтерна.За мостик большое спасибо В.В.Пелыху.

 6. Газета "Роксолана-Максі" пишет:

  Відповіді в.о. міського голови Олександра Цілуйка будуть розміщені сьогодні до 20.00. ЧЕКАЙТЕ!

 7. Роман пишет:

  Обещеных ответом мэра не видно, передумал что ли или вопросы поставили нашего мэра в тупик?

 8. Татьяна пишет:

  По улице Чкалова тоже в 2012году меняли электроопоры сняли светильники и до сих порне повесили. Хотелось порадоваться как рады жители по Лебединскому

 9. htubjyfk пишет:

  эра ПРыгов закончилась!!!!! Народ вам не простит бойни детей на майдане! Собирай свои огурцы и быринько у@буй на своих 40-50 тисяч неукраїнських грошей. Интересно послушать мнение примкнувшим к корыту ПР местных дыпутатив! Жопа и вам дорогэньки!

 10. Жители проулка Лебединский пишет:

  В понедельник 26.11.13 светильники на Лебединском установили. Освещение уличное работает. Большое спасибо от всех жителей.

 11. Борис пишет:

  Чи підтримуєте Ви особисто вступ України до Евросоюзу, чи все ж до таможного союзу з Росією. Яка Ваша думка як пересічного громадянина з цього питання?

 12. Сергій Проценко пишет:

  Да,наверно ни для кого не секрет,что сеятели разумного,добррого,вечного превратились в сборщиков(собирателей?) вполне материального и осязаемого.Вопрос-виноваты в этом только они или вину надо разделить с теми,кто претворили в хизнь и совершенствуют кризисно-рыночную действительность?

 13. виктор пишет:

  Ответы Целуйка неправдивы, похоже проще все проблемы скинуть на экономическую ситуацию в стране и попередников.Лучше пускай рос кажет сколько бездумно потрачено денег на непонятные ремонты в мериии и художественной школе за такие деньги многие проблемы города можно было решить.Ненужно думать что все дураки.

 14. Рита пишет:

  родители детей школы №6, ваши детки еще наверное не старшеклассники, вот вы и поете деферамбы можновладцям, ведь детям еще учиться и учиться, из бюджета городского вам же не копейки не вернули за ремонт в классе и разные другие сборы, которые вы сдаете из года в год. Абсурд, если бы еще для ремонта столовой деньги родители бы платили, чем же хвалиться и за что благодарить?

 15. Родители детей школы № 6 пишет:

  МЭР, скажите, а почему на образование и культуру никогда нет денег?

  Хочу сказать конкретно о том, что сама вижу. Зайдите в школу № 6 в столовую и вы увидите красивый столовый зал, с шикарным евроремонтом, с новой мебелью и кухонным оборудованием. Нам родителям маленькой школы никогда не осилить такой ремонт. Спасибо!

 16. Юстиция пишет:

  Интересная позиция, значит по АЗС и Полуляху Он здесь не причем это до него было,а Сопитьки такие закононепослушные все при нем захватили, вообще громаду Ахтырки ни во что ставят !!!!

 17. Кристина пишет:

  наш мэр решил пооткровенничать, получается! – но не во всех ответах

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: