Охтирська ДПІ

25 ноября 2013 | ОХТИРСЬКА ОДПІ | Нет комментариев |

ОДПIСкасовано довідки для резидентів про відсутність за межами України валютних цінностей та майна

У зв’язку зі змінами в законодавстві України, спільним листом Нацбанку України та Міністерства доходів і зборів України від 28.10.13 № 22-394/7/99-99-22-03-01-17; 28-311/1977 скасовано спільний лист нацбанку України, Державної податкової адміністрації України т державної митної служби України «Щодо подання декларації про валютні цінності та майно» від 09.01.1998 № 13-226/53-188, № 206/10/22-0117, № 11/3-247, яки було встановлено форму довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна.

Згідно зі скасованим документом валютне регулювання і валютний контроль здійснювався шляхом реєстрації органами доходів і зборів виданих суб’єктам господарювання довідок про відсутність валютних цінностей та майна. Листом було встановлено форми зазначеної довідки і журналу їх обліку та передбачено, що після реєстрації органами доходів і зборів зазначені довідки є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями або здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Відтепер довідку про відсутність за межами України валютних цінностей та майна скасовано.

Завжди на зв’язку з платниками податків.

Майже 2,5 тис. – така цифра наданих консультаційних послуг платникам податків в телефонному та усному режимі фахівцями Міндоходів Охтирської ОДПІ з початку року.

Свого роду іспитом для охтирських міндоходівців стало законодавство з єдиного соціального внеску на загальнообов»язкове соціальне страхування, котрій почав адмініструвати Міндоходов з 1 жовтня поточного року. За жовтень поточного року відповіді надано більше як на 60 запитань з ЄСВ. Найчастіше платники зверталися з питанням щодо змін рахунків для зарахування коштів ЄСВ, термінів подання звітності та сплати сум нарахованого ЄСВ. Втім, іспит для фахівців Охтирської ОДПІ, пройшов успішно і зацікавлені платники податків отримали відповіді на усі свої запитання.

За консультаціями у ЦОПП щодня телефонують не тільки платники податків Охтирки та Охтирського району, але і платники Тростянецького та Великописарівського районів. Жоден платник податків не залишається поза увагою охтирських міндоходівців, бо покращення рівня сервісного обслуговування платників податків, професійна етика, стимулювання добровільної сплати податків – таке гасло у роботі працівників Охтирської ОДПІ.

Нагадуємо, що отримати консультаційні послуги платники податків можуть за телефоном 3-14-17 або у ЦОПП Охтирської ОДПІ щодня з 9.00 до 18.00 год., у п’ятницю з 9.00 до 16.45 год.

Набрав чинності порядок звірки інформації про об’єкти нерухомості фізичних осіб

Нещодавно набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 26.09.2013р. № 508, яким затверджено порядок звірки інформації про об’єкти нерухомості фізичних осіб з даними Міндоходів.

Цей Порядок визначає механізм проведення звірки кількості та розмірів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб.

Підрозділи Міндоходів за місцем проживання (реєстрації) фізичних осіб надсилають повідомлення про запрошення платника податку для проведення звірки.

Звірка проводиться в термін до 31 грудня 2013 року на підставі документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості, про житлову площу таких об’єктів та за наявності документів, що посвідчують особу власника.

Після проведення такої звірки орган Міндоходів за місцем проживання (реєстрації) фізособи проводить звірку з даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. У разі виявлення розбіжностей між даними наданими фізичними особами і даними Держреєстру відповідні відомості вносяться в систему "Податковий блок".

Підрозділи Міндоходів за місцезнаходженням нерухомості отримують доступ до внесених відомостей для подальшого аналізу та контролю за сплатою податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Орієнтовний графік семінарів з платниками податків щодо використання безкоштовних сервісів та послуг електронного цифрового підпису у листопаді – грудні 2013 року

Назва інспекції

Назва відділення

Місце проведення

Орієнтовна дата проведення

Глухівська ОДПІ

Глухівське відділення

м. Глухів

27 листопада 2013 року

Конотопська ОДПІ

Конотопське відділення

м. Конотоп

16 грудня 2013 року

Буринське відділення

смт. Буринь

26 листопада 2013 року

Охтирська ОДПІ

Охтирське відділення

м. Охтирка

25 листопада 2013 року

Роменська ОДПІ

Роменське відділення

м. Ромни

22 листопада 2013 року

Сумська ОДПІ

Білопільське відділення

м. Білопілля

17 грудня 2013 року

Лебединське відділення

м. Лебедин

23 грудня 2013 року

Шосткинська ОДПІ

Шосткинське відділення

м. Шостка

13 грудня 2013 року

ДПІ в м. Сумах

м. Суми

м. Суми

28 листопада 2013 року 18 грудня 2013 року

 

Охтирська ОДПІ

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: