Родина ТАРАСЕНКІВ

27 ноября 2013 | ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ | Нет комментариев | №47(921)

20 років життя: народили трьох дітей, збудували будинок, посадили сад

Подружжя ТАРАСЕНКІВ з Комишів живе щасливо у шлюбі і з відповідальністю ставиться до оточення.

- Я родом з маленького села Коновалик, – розповідає Людмила. Коли ще була старшокласницею, ходила з подругами в наш сільський клуб, де по вихідних днях проводилися такі веселі дискотеки, що на них приходила молодь з усіх навколишніх сіл. Прийшов якось і Олександр, який тільки демобілізувався з армії. Стрілись очима і … У нас дійсно вийшла любов з першого погляду, – посміхається жінка, подумки повертаючись у ті роки.

Молоді люди ще майже два роки зустрічалися, а потім Олександр таки набрався сміливості та пішов свататися. Незабаром справили весілля. Людмила пішла працювати в місцеву тракторну бригаду помічником кухаря. Ярошенко Галина була справжнім професіоналом і жодне весілля, вирядини в армію чи ще якісь родинні події не обходилися без її участі.

Запрошували готувати святкові страви, пекти короваї, шишки та пироги, а Людмилу вона брала собі як підсобницю. З часом і у молодої жінки почали вдаватися всі страви, тож коли запросили працювати кухарем у дитячому садку «Сонечко» у Комишах, з радістю погодилася. Тепер щодня майже 60 діток снідають, обідають і вечеряють смачними стравами, до приготування яких доклала свої зусилля Людмила Григорівна.

Родина Тарасенків

Разом з чоловіком, який працює водієм на Качанівському газопереробному заводі, вони збудували в Комишах новий будинок, який облаштували за власним смаком і з усіма зручностями для трьох своїх дітей. Зараз старша донька Яна – третьокурсниця Охтирського коледжу СНАУ, а близнята – сини Женя і Слава навчаються у 5 класі.

Любов, довіра, взаєморозуміння у сім’ї Тарасенків з кожним прожитим роком тільки зміцнюються. «Головне, щоб у шлюбі була повага і підтримка, аби дружина відчувала надійне плече чоловіка, чоловік знав, що у нього є надійний тил, а діти були впевнені, що батьки є їх надійною опорою», – каже Людмила. І дивлячись на цю родину, думається: саме у таких людей виховуються діти, які складуть майбутнє України.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: