Охтирчани візьмуть участь у денс батлі + видео

28 ноября 2013 | НОВИНИ | Нет комментариев | №48(922)

На Сумщині стартує танцювальний проект «Dance-Fest» «Краса Сумщини», який присвячений 75-річчю Сумської області. Окрім Охтирки, кастинг будуть проводити і в інших містах області: Шостка, Конотоп, Лебедин, Глухів, Тростянець, Ромни та Суми.

100 охтирчан під керівництвом хореографа, керівника зразкового колективу Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості Ольги Ніконенко вже активно розпочали готуватися до важливої події. Перша репетиція відбулася в спортивній залі школи № 5.

P1480313

Вік учасників не обмежений, тому активно стрибали та танцювали як малеча, так і дорослі. Чверть фіналу Кубку губернатора пройде 7 грудня в Сумах, де охтирчанам потрібно одержати перемогу у сумчан. Для цього готуються три танцювальні номери за визначеними темами.

14 та 15 грудня у легкоатлетичному манежі в Сумах показуватимуть свою хореографію вже 10-20 конкурсантів, які обиратимуть журі. У фіналі, а він пройде 22 грудня, танцюватимуть вже менше десяти учасників.

«КОМИШАНСЬКЕ НАДВЕЧІР’Я» ПРИЗЕР ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ

22 листопада у м.Глухів пройшов другий обласний фестиваль автентичної пісні «Пісенне перевесло». Ансамбль «Комишанське надвечір’я» Охтирського району взяв участь у фестивалі і зайняв почесне третє місце.

МАГІЯ ТАНЦЮ «ОРІОНУ»

24 листопада відбувся обласний конкурс сучасного і класичного танцю «Магія танцю». Хореографічний колектив «Оріон» Малопавлівської загальноосвітньої школи зайняв третє місце.

БАЛЕТНА СТУДІЯ ЇДЕ У КИЇВ

12 грудня у центрі культури та мистецтва Київського національного авіаційного університету планується проведення виставки творчих робіт та гранд-концерт переможців регіональних та міжнародних оглядів-конкурсів. Охтирська зразкова балетна студія під керівництвом Заслуженого працівника культури Зої Степанівни НАКЛИЦЬКОЇ запрошена для участі у гранд-концерті.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: