Щоби зуби не боліли, стоматлікарню оснастили + видео

28 ноября 2013 | ЗДОРОВ'Я, НОВИНИ | Нет комментариев | №48(922)

Іван Васильович БОЙКО 25 листопада головний лікар Охтирської стоматполіклініки Іван Васильович БОЙКО запросив в.о. очільника міста Олександра ЦІЛУЙКА, голову міської ради ветеранів Володимира ТРОЦЕНКА та представників преси оглянути нове обладнання та кабінети по обслуговуванню ветеранів війни, терапевтичної стоматології, ортодонтичний кабінет, кабінет по обслуговуванню постраждалих внаслідок аварії на ЧАЄС та дитячої стоматології.

За словами Івана БОЙКА, КЗ «ОМСП» забезпечує гарантований державний обсяг безкоштовної стоматологічної допомоги населення. А особлива увага приділяється обслуговуванню ветеранів війни. Для їх зручності кабінети перенесені на перший поверх. Не обділені увагою й люди з обмеженим и фізичними можливостями, оскільки ганок поліклініки обладнали пандусом.

This SimpleViewer gallery requires Macromedia Flash. Please open this post in your browser or get Macromedia Flash here.
This is a WPSimpleViewerGallery

Особливу увагу головний лікар звернув на співпрацю з міською владою. Адже, незважаючи на складну фінансово-економічну ситуацію, постійно проводиться покращення матеріально-технічної бази, що підвищило рівень обслуговування. Він зазначив, що заклади такого рівня є лише в Ромнах та Сумах.

30 тис. грн. - з міського бюджету витрачено на стоматологічне обладнання, з них:

25 тис. грн. – стоматологічна установка;

3,6 тис. грн. – шафа сухожарова;

1,4 тис. грн. – камера для зберігання стерильного інструментарію.

73500 грн. – виділено з бюджету на протезування пільгового
контингенту, з яких

67500 грн. – вже використано

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: