Служба 102 повідомляє

29 ноября 2013 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №48(922)

Служба 102

ВИКРИТО ТОРГОВЦЯ НАРКОТИКАМИ

Людська жадібність і жага наживи не знає меж. Бажання заробити швидкі й легкі гроші штовхає деяких людей на злочин. На що тільки не ладні піти наші співгромадяни. Серед способів, що їх використовують нечисті на руку ділки для свого збагачення – і продаж наркотиків.

Працівниками Охтирського міськвідділу міліції був затриманий 29-річний житель міста Охтирки, який вирішив збагатитись в такий спосіб. Так, оперативникам надійшла інформація про те, що на території міста чоловік середніх літ займається збутом марихуани. Оперативники відразу приступили до перевірки даної інформації.

У результаті проведених заходів була встановлена особистість новоспеченого наркоторгівця. Ним виявився29-річний мешканець міста Охтирка, не працюючий. Влітку чоловік пристрастився до паління марихуани й помізкувавши, вирішив на цьому заробити. Вигода, як йому здавалося, була подвійною: і постійний запас наркотику для себе, і матеріальний прибуток.

Але завдяки своєчасному втручанню працівників міліції «бізнес» чоловіка розвитися не встиг. Торговець дурманом був затриманий міліціонерами на місці злочину, у момент продажу 10 грамів марихуани за 160 гривень. Готова «дурманна трава» була акуратно запакована в поліетиленовий пакетик – для зручності продажу.

Зараз чоловіка затримано, установлено все коло покупців марихуани. Чоловіка чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: