Відповіді мера за період з 25 листопада по 1 грудня

3 декабря 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | 6 коммент. |

Відповіді в.о. міського голови Олександра Цілуйка на питання за період з 25 листопада по 1 грудня

Юстиция

25 ноября 2013 в 11:33

Наш В.И.О. Мер самоустранился от исполнения своих обязанностей, все мечтает вырастить один огурец и накормить им всех желающих

Без коментарів

Индустриальная

25 ноября 2013 в 13:18

По ул.Индустриальной ямы на дороге достигают уже двух метров в диаметре. Фуры продолжают их разбивать. ночью спать невозможно от грохота, который создают проезжающие большегрузы. Будет ли здесь ремонт дорожного покрытия и когда?

Приношу вибачення за поганий стан доріг. На жаль, це те, що не від мене особисто залежить. Керівник УМБ-23 Володимир Корчак і так уже в борг поробив чимало. На більше не вистачає обігових коштів у нього самого.

Кристина

25 ноября 2013 в 15:17

наш мэр решил пооткровенничать, получается! – но не во всех ответах

не розумію про що йде мова?

Юстиция

25 ноября 2013 в 18:38

Интересная позиция, значит по АЗС и Полуляху Он здесь не причем это до него было,а Сопитьки такие закононепослушные все при нем захватили, вообще громаду Ахтырки ни во что ставят !!!!

Мені здається, що я вже про це так докладно пояснив, що далі нікуди. Я не винен, що Сопітько ще при Ірині Демченко не узаконила свою будову, як це зробили Полулях чи АЗС, які чомусь оформили документи по закону і тепер не мають ніяких проблем.. в той період це ще можна було б якось зробити, хоча я сумніваюсь, бо на землю є державний акт у «Кнежі». Тепер мене критикують за те, що я, дотримуючись законодавства, не маю наміру стати корупціонером і закривати очі на очевидне самозахоплення землі і самовільне будівництво. Як це може бути: для одних один закон, для інших – інший. Я не хочу, щоб про мене говорили, що я дерибаню міські землі, як попередники.

Рита

25 ноября 2013 в 23:43

родители детей школы №6, ваши детки еще наверное не старшеклассники, вот вы и поете деферамбы можновладцям, ведь детям еще учиться и учиться, из бюджета городского вам же не копейки не вернули за ремонт в классе и разные другие сборы, которые вы сдаете из года в год. Абсурд, если бы еще для ремонта столовой деньги родители бы платили, чем же хвалиться и за что благодарить?

Це не до мене

виктор

26 ноября 2013 в 2:25

Ответы Целуйка неправдивы, похоже проще все проблемы скинуть на экономическую ситуацию в стране и попередников.Лучше пускай рос кажет сколько бездумно потрачено денег на непонятные ремонты в мериии и художественной школе за такие деньги многие проблемы города можно было решить.Ненужно думать что все дураки.

Людині незрозумілі ремонти в художній школі?!! І це при тому, що там з початку роботи – більше 21 року не було капремонту бо приміщення спеціально готували для продажу. І взагалі-то хотіли в цьому приміщенні то ЗАГС зробити, то під кафе віддати. Я думаю, що ми врятували художню школу. Ми вклали в неї чимало коштів, я згоден, але з великою користю. Ми зробили енергозбереження, відремонтували дах. Тепер всі класи використовуються в приміщеннях, де колись температура вище +7 не піднімалась, тепер дуже тепло. Кількість учнів збільшилась в 2,5 раза і в школі займається майже півтисячі дітей. Ще треба біля 500 тис. грн. на ремонт і утеплення зовнішніх стін та їх фарбування.

Щодо мерії, то це приміщення – обличчя міста. В минулому році застосували енергозберігаючі технології – маємо значну економію по оплаті за тепло. Тепер треба замінити електропроводку, яка була зроблена ще в 1957 році. Вже не раз через замикання «вибивало» комп’ютери. То це більші збитки, ніж замінити проводку і зробити косметичний ремонт.

Сергій Проценко

26 ноября 2013 в 12:51

Да,наверно ни для кого не секрет,что сеятели разумного,добррого,вечного превратились в сборщиков(собирателей?) вполне материального и осязаемого.Вопрос-виноваты в этом только они или вину надо разделить с теми,кто претворили в хизнь и совершенствуют кризисно-рыночную действительность?

Завуальоване якесь питання. Чому не називаєте, що конкретно не так? У мене син теж ходить в школу, а донька в дитсадок. Я вважаю своїм обов’язком здавати кошти на потреби закладу. Влада протягом трьох останніх років скільки зробила для освіти, що тільки ті, у кого діти зараз ходять в старші класи, можуть порівняти нинішні часи з попередніми. Ми взяли на себе зарплати і податки вчителів, енергоресурси, харчування та фінансово затратні проблеми – ремонти дахів, спортивних зал, влаштування внутрішніх туалетів, запровадження енергозберігаючих технологій. Нам довелося перевести опалення школи №4 із власної затратної котельні на центральне опалення, як і дитячої лікарні. Я думаю, і батьки, і діти, і вчителі, медики задоволені, бо не мерзнуть у приміщеннях. А вже для створення комфортних умов перебування в школі, можна і батькам допомогти, бо це інвестиція у власну дитину.

Я не знаю випадків, коли б вчитель міг щось вимагати для себе. Якщо ви знаєте – давайте говорити фактами, а не голослівно.

Борис

26 ноября 2013 в 20:39

Чи підтримуєте Ви особисто вступ України до Евросоюзу, чи все ж до таможного союзу з Росією. Яка Ваша думка як пересічного громадянина з цього питання?

Ми прийняли рішення сесії міської ради, скликаної за моєю ініціативою. З прийнятим рішенням Ви можете ознайомитися на сторінках «Роксолани».

htubjyfk

1 декабря 2013 в 13:14

эра ПРыгов закончилась!!!!! Народ вам не простит бойни детей на майдане! Собирай свои огурцы и быринько у@буй на своих 40-50 тисяч неукраїнських грошей. Интересно послушать мнение примкнувшим к корыту ПР местных дыпутатив! Жопа и вам дорогэньки!

У вас, очевидно, зовсім відсутнє елементарне поняття вихованості.

Татьяна

1 декабря 2013 в 20:31

По улице Чкалова тоже в 2012году меняли электроопоры сняли светильники и до сих порне повесили. Хотелось порадоваться как рады жители по Лебединскому

Розглянемо це питання найближчим часом.

Шанувальниця

25 ноября 2013 в 17:11

часто доводиться зависати в інеті, і споглядати як депутати, очільники міст то і діло теревенять хто на “Facebook”, деякі в однокласниках. Азаров, та навіщо далеко ходити, навіть гурнатор Чмирь та сумський мер завдяки інтернету спілкуються з народом. Шановний Олександр Цілуйко чи є ви в соц. мережах і якщо ні, то – ЧОМУ? Не хочете стати ближче до народу, чи новітні технології не для вас?

Наше місто невелике. Всі один одного знають. Я багато ходжу пішки, сам, без свити і ті, хто має бажання поспілкуватися, підходять і висловлюють свої думки чи якісь претензії. Погодьтесь, що значно краще говорити з людиною очі в очі, чим з якимось «ніком». Хоча не зарікаюсь, може, як оберете міським головою, і зареєструюсь у Фейсбуці чи ще там де. Я тоді повідомлю.

Валентина Викторовна

26 ноября 2013 в 11:29

Вот Вы рассказали про инвесторов и инвестиции, не могли бы вы на конкретном примере, без вокруг да около хождения, привести конкретный пример и рассказать инвестиций на какую сумму удалось привлечь в Ахтырку в 2013 году

Так, мав три-чотири роки тому багато напрацювань. Ще до банкрутства «Нафтопроммашу» мав зустріч з Міністром транспорту та ще трьома директорами різних заводів щодо виготовлення деталей для залізничного транспорту. Криза припинила цей проект. Ще один інвестор мав намір збудувати елеватор в районі кукурудзяного складу. Була виділена і земельна ділянка, проте фінансове благополуччя фірми погіршилось і подальша доля проекту поки що не вирішується.

Великих проектів ніхто не розпочинає. Проте хочу сказати, що ми сприяли в будівництві нового торгового центру, який буде на рівні Сумської «Лавини». В колишньому цеху заводу «Сільгоспмаш» вже проводяться роботи по будівництву. Це буде 7 тис. кв.м. благоустроєної території, 100-120 робочих місць, і зникнуть, нарешті, позорне розбите приміщення в центрі міста. Хоч це і не промислове виробництво, що зробиш – Охтирка завжди була купецьким містом.

Елена

26 ноября 2013 в 11:30

Какие проекты в городе Вы считаете самыми важными в 2013 году?

Ремонт даху в школі №3, в якій 18 років поспіль протікав дах в зв’язку з будівельними порушеннями.

Коваленко Т.

26 ноября 2013 в 11:32

Когда с территории города уберут залы с игровыми автоматами? Не нужно быть пинкертоном, выслеживать. Все на лицо, пройдитесь по старым точкам и атрибуты игрового бизнеса на лицо, а на дачном вообще все подписано краской

В «Роксолані» є оголошення про прямий зв’язок з начальником міліції, переадресуйте це питання йому. Боротьба із правопорушеннями – це прерогатива міліції.

Покупатель

26 ноября 2013 в 11:49

Какой отдел в мэрии следит за качеством продукции? И если есть такой, то какие у него полномочия, чем может помочь людям купившим некачественный товар? А то создается такое впечатление, что только в газеты и можно излить свое горе и уйти ни с чем

В управлінні економіки вам допоможуть. Вони мають тісний контакт з державною інспекцією по захисту прав споживачів і посприяють у вирішенні проблеми. На жаль, представника цієї інспекції у нашому місті немає.

Сергій Проценко

26 ноября 2013 в 12:36

Хочу відповісти вельмишановній Шанувальниці,що якщо мер чи якась інша посадова особа спілкується в інтернеті з народом,це ні в якому разі не значить,що вона стає до цього самого народу ближче і починає краще розуміти його проблеми.Тим більше,що у високопосадовців в періоди між виборами є багато проблем,задля вирішення яких вони й ідуть у владу.Тому на спілкування їх з нами можна розраховувати лише в період виборчих кампаній,а розцінювати це “спілкування з народом”треба лише як політ технологію

Я відкритий для всіх, можу спілкуватися, не ховаючись за інтернетними ніками.

Очень интересующаяся

26 ноября 2013 в 18:00

Какой подарок Вы бы хотели получить на этот Новый год?

Какие танцы вам ближе всего?( медляк, рок-н-ролл, сальса, ламбада и т. д.)

Какой вид спорта Вы предпочитаете: хоккей или футбол?

Ніколи не замовляю для себе подарунків. До латинської Америки я далеко, проте на звичайний танець даму запросити можу, якщо це якесь свято. З видів спорту люблю плавання.

Борис

26 ноября 2013 в 20:47

Яка Ваша особиста позиція, як пересічного громадянина, а не як мера щодо можливого вступу України до Евросоюзу. Чи підтримуєте Ви альтернативну пропозицію Росії щодо вступу України до таможеного союзу?

На це питання я вже відповів. Підтримую Євроінтеграцію.

Цебенко

29 ноября 2013 в 15:04

Была мысль все бросить и уйти в отставку?

Кидають все і ідуть тільки слабаки. У мене достатньо сили, розуму і невеликого набутого за ці три роки досвіду, щоб не сидіти, склавши руки. Було б сміху на всю Україну, якби вслід за міським головою з посади пішов і секретар міської ради, виконуючий обов’язки. Крім того, у нас достатньо мудрих керівників, з ким можна порадитись.

29 ноября 2013 в 15:35

Хотілося б дізнатися: де,як і коли оздоровлюються діти-інваліди за бюджетний рахунок міста і які умови для того,аби конкретна дитина змогла це зробити

Якщо дитині-інваліду треба оздоровлення, рекомендую звернутися до дільничного педіатра. Путівка до профільного санаторію оформляється як через педіатра, так і через відділ освіти.

Іванов

29 ноября 2013 в 15:40

Чи є в нашому місті структуру,яка б переймалася чисткою дна річки й берегів від водоростей,слідкувала б за дотриманням законності по дотриманню меж забудови прибережних зон та слідкувала за роботою структур, які знаходяться на берегах річки(кафе, заправок)

Нажаль такої структури немає. Ми пробуємо щось робити завдяки КП «Благоустрій», але це дрібниці.

Resk

1 декабря 2013 в 17:14

цікаво, а я к в.о. ставиться до “Роксолановских бабушек”. Адже його прізвище фігурує майже в кожному випуску

жодного разу не дивився. Якщо у кого є потреба дивитись передачі в такому форматі, а редакції – випускати їх, працювати над їх створенням – будь ласка, я не заперечую. Якщо ти посадова особа, то ти – під мікроскопом. Твоя психіка повинна витримувати все, що про тебе говорять.

 Комментарии (6)

 

 1. Толян пишет:

  как-то судьба сложилась – выходить на улицу только вечером. Обьясните пожалуйста куда пропало уличное вечернее освещение, еще недавно рассказывали что то в одном то в другом районе востановили освещение и вдруг на тебе, и это не тольок в одном районе. Економите, лампочек нет для замены или побаловали и хватит? Типа зимой и так хорошее освещение от снега?

 2. Одноклассник пишет:

  Уважаемый Александр Владимирович о Вас не говорят что Вы дерибаните міські землі, як попередники, про Вас говорят что Вы еще раньше раздеребанили Чернечанские земли и в сговоре со своей семьей Отцом и Матерью захватили Чернечанский Тепличный Комбинат, который строила вся Украина, а теперь Вы чистый и пушистый!!!!

 3. Витя пишет:

  когда уберут киоск со стороны улици Киевской возле Росинки перед входом в парк? во время дождей там образуется огромная лужа,которую из-за киоска невозможно обойти !

 4. Tereza пишет:

  Кстати о фонарях. В бывшем парке за Кнежей тоже провели освещение. Не знаю кому сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО. Может мэру.

 5. Татьяна пишет:

  от имени жителей ул.чкалова спасибо за оперативность даже очень но остался один столб без фонаря чего там не хватило

 6. Газета "Роксолана-Максі" пишет:

  Як стало відомо: 5 грудня 6 ліхтарів по вулиці Чкалова (від ЖЕКу до вул.20Партз`їзду) були втсновлені. вулиця освітлена.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: