5 грудня – День працівників статистики в Україні

5 декабря 2013 | КАРТИНА ТИЖНЯ | Нет комментариев | №49(923)

«ІСТОРІЯ – ЦЕ СТАТИСТИКА В РУСІ, А СТАТИСТИКА – ЦЕ НЕРУХОМА ІСТОРІЯ»

А.Л.Шльоцер

Статистика

Починаючи з 2002 року в цей день ми завжди вітаємо тих, хто здійснює державну статистичну діяльність, хто збирає та обробляє інформацію щодо економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів – працівників статистики. Охтирський відділ районної статистики очолює молода, перспективна та активна Світлана ЯКОВЕНКО:

- Ми як одна сім`я, у нас один за всіх і всі за одного. Виникають проблеми – разом сідаємо та обговорюємо, шукаємо шляхи виходу із ситуації.

Людмила ФІСЮКОВА, заступник начальника, має найбільший стаж роботи – 27 років. Цікавиться історією, і тому з’ясувала, що будівництво Спасо-Преображенської церкви та будинку, де знаходиться їхній офіс, велося на пожертвування міщанина Г. Чикало.

Дружній колектив професійне відзначає свято на роботі, запрошує і пенсіонерів. А якщо хтось не може за станом здоров`я особисто прийти, то їх відвідують вдома, вітають квітами та подарунками.

- Працівники відділу статистики, які пішли на пенсію, теж не забувають про свій колектив. Навіть в будні дні є бажаними гостями, – розповідає начальник відділу статистики.

В цей чудовий, святковий день Світлана Юріївна вітає всіх, хто пов’язав своє життя зі статистикою.

- Бажаю Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та нових трудових досягнень!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: