Кому вигідний Євромайдан, або пани скубуться, а у мужиків чуби летять + видео

5 декабря 2013 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 33 коммент. | №49(923)

Те, що відбувалося минулими вихідними днями на київському майдані, я навіть не знаю, як назвати. Аби бути об’єктивною, майже не відходила від екрана монітора, щоб нічого не пропустити. А у понеділок вранці на позачерговій сесії міської ради, скликаній за ініціативи в.о. міського голови Олександра Цілуйка, вислухала думки вісьмох депутатів міської ради і шістьох представників громадських і політичних організацій міста. Зрозуміло, що всі присутні в залі висловлювали глибокий осуд насильницьким діям «Беркута».

МоскалевДепутат Сергій МОСКАЛЬОВ запитував: «Де можна взяти скільки звірів, яких випустили на Майдан? Що це за люди? Лежить людина на бруківці, вже впала, а вони всі біжать і кожен ногою б’є, без розбору і по головах, і по ребрах».

Мороз«Відповідальність за злочинний наказ по зачистці від мітингувальників на Майдані взяв на себе начальник головного управління МВС в м.Києві, але ж є люди, які віддають команди, а є ті, які їх виконують, – сказав депутат Микола МОРОЗ, – і той спосіб, у який зачищався Майдан, викликає обурення. Я думаю, що у формі беркутівців були якісь бойовики і те, що сталося, є провокацією».

У такому дусі виступали і інші депутати, вимагаючи покарати винних у організації побоїща. І хто кого спровокував, з чого зав’язалася бійка, чому раптом мирне зібрання перетворилося на погром, повинні з’ясувати більш компетентні органи, ніж МВС.

ЧупаковВиступ на сесії місцевого свободівця Миколи ЧУПАКОВА мене особисто насторожив. Він сказав так (дослівно):

«Шановні громадяни! Підніміть руки, хто вчора або позавчора, або на протязі неділі був на майдані? Але не просто стояли або дивилися по телевізору, а конкретно були з людьми? Подивіться в зал – оце ваше відношення. Вам начхати, що там проісходе. Розумієте, ми буквально сьогодні рано приїхали сюди для того, щоб провести зміну людей, і поїде ще одна партія від нас, від Охтирки туди, на майдан, щоб підтримати студентів майном чи навіть фізично. Я прошу, якщо серед вас є люди, які мають бажання висловити свою думку, або підтримати людей на площі, будь ласка – площа відкрита. Ми вчора стояли, і ви бачили по телевізору, коли дітей били, руки ламали, ребра, ми були там рядом, ми відстоювали їх. Я хочу вам сказати, біля мене пліч-о-пліч стояли хлопці, вдумайтесь тільки – 12-13 років. Ви здорові люди, сидите тут. А там діти відстоюють незалежність. Не стидно? Стидно! Ми можемо балакати довго. Я хочу сказати, всі ми тут сильні. А коли витягуєш дитину за руки звідти? Біля нас швидка медична допомога курсувала, як у нас автобуси міські. Я горджусь тим, що я українець. Я горджусь тим, що у нас діти такі ростуть. Розумієте? І я висловлююсь зараз не тільки як член партії «Свобода». Я висловлюю думку тих людей. Вчора було на майдані, вдумайтесь тільки, 1 млн. 600 тисяч людей».

Господи Милостивий! Не тільки я чула ці слова. То це виходить, що дорослі дядьки, під два метри ростом і міцної статури, як пан Чупаков, тільки розминали м’язи, а дітей використовували як зброю. А хіба не можна назвати дітьми 19-річних юнаків у міліцейській формі, які стояли на охороні Київради? Вони навіть не оборонялися, а їх лупила розлючена орда. Це масовий психоз натовпу, який не піддається звичайній людській логіці.

В зв’язку з цим пригадався виступ нардепа Олега Царьова з трибуни Верховної Ради. Ще на початку листопада він попереджав, що на території нашої держави при підтримці посольства США здійснюється проект «Техкемп», в рамках якого ведеться підготовка до розпалювання громадянської війни в Україні. І надавав конкретні докази цим словам. Американські інструктори навчали методам організації силових акцій в боротьбі за владу на прикладі Єгипту, Тунісу і Лівії, тобто країн, де були реалізовані криваві сценарії переговорів.

Тоді ніхто не звернув увагу на попередження. Тепер же, дивлячись на те, що відбувалося на Майдані, запитуєш себе: а що то було? Дуже хочемо в Європу? Хочемо, щоб прямо завтра договір про євро інтеграцію був підписаний, а післязавтра усі житимемо, як в раю? Та хто ж поцікавився, які умови поставила нам Європа? Чи знаєте, що нам не скоро відкриють кордони, заморозять пенсії і зарплати, натомість підвищать комунальні тарифи, що продукція українського виробника не витримає конкуренції і для справжньої євроінтеграції і модернізації підприємств знадобиться не один рік і понад 160 млрд. євро. Євросоюз обіцяє тільки 1 млрд. і не зразу, а протягом 7 років.

«Якщо ідемо в Європу, то повинні це робити цивілізовано, навчитися не шкодити в під’їздах, поважати закон, бо в ЄС закон понад усе, – сказав голова громадської ради Анатолій БАСОВ і додав: – До речі, завтра КП «Благоустрій» почне ставити на площі Святковій перед «Кнєжею» новорічну ялинку. Попрошу усіх – ніяких провокацій».

Сесія міської ради прийняла рішення осудити дії правоохоронних органів, закликала громадян утримуватися від радикальних насильницьких дій і підтримувати євроінтеграційні прагнення України. Що буде далі – сказати важко. Будемо молитися, аби більше не проливалася кров і ніякі провокації не породили громадянську війну. Може, комусь і цікаво спостерігати, як чубляться люди і стають ворогами один одному. Треба бути розумнішими, щоб відрізняти зерно від полови і не фанатіти сьогодні від одного, а завтра від другого лідера. Бо матимемо як у тій приказці: «Прощай Варко, я нова Одарка». А поки що нам залишається тільки молитися, щоб більше не проливалася кров.

 Комментарии (33)

 

 1. Света пишет:

  Большинство тех, кто стоит на майдане даже не знают за что стоят. А в Ахтырке кроме Сопитька и митинговать некому

 2. Гусынка пишет:

  Суржик главного радетеля за мову пана Чупакова (щирый украйинэць,чо ж) просто умиляет.
  “На протязи нэдили” (тижня?),”происходэ”(видбувайецця),”мы булы рядом (поряд)”,”не стидно?Стидно”(соромно?)”я горджуся тим що украинэць” (пишаюся,тэлэпэнь!!).
  И это позорище держит в своих рядах украинский Талибан?

 3. Справедливый пишет:

  Цилуйко так просто власть не отдаст, что уж говорить о Азарове, а в общем Они выйдут сухими из воды, то что заслужили не получать

 4. Полинка пишет:

  Нужны перемены ))) не бойтесь ____ Время требует перемен ))) Эта закисшая власть задолбала ))

 5. Учительница пишет:

  Задолбали такими слова, как есть мойданутые, а есть те, котрые в это время зарабыватывают и повышают ВВП, мэры восточной украины только то и толдычат заучено, что нужно работать и повышать благоустрий нашей держави. Что повышать, что зарабатывать. Люди пашут, а зарплаты ноль, то казначейтсво не пропускает, то вообще в стране еще про бюджет на 2014 год не думали. так кто же дурак, тот кто на майдане или тот кто бесплатно работает?

 6. Справедливый пишет:

  Полина ты не права Роксолана Всегда по- мере сил была независимой прессой

 7. Справедливый пишет:

  Победят Майдонутые сгинут в Небытии всякие ВЕРЕСЫ,ГОРБУШКИ,ЦИЛУЙКИ,ПОЛУЛЯХИ и прочие Держиморды

 8. Полинка пишет:

  Это такие как вы, я не буду обзываться, выбрали этого президента-чмо(человек морально отсталый), из-за таких как вы в стране мрак, из-за таких как вы подняли пенсионный век женщинам…. Я желаю вам и вашим всем близким и родным жить на минимальную зарплату и минимальную пенсию хотя-бы год, а потом мы с вами поговорим… , если эта газета разрешит ))) Но я ее тоже не выписываю т.к. все односторонне — кто при власти за того и поет ))))

 9. Бувший читач Роксолани пишет:

  Версія розгону від депутата Миколи Мороза, просто класика жанру часів СРСР: підступні майданівці, сволота, купили форму “Беркута” з усіма спецзасобами (ні, мабуть, їм її подарували США) і познущались над бідними студентами, щоб підставити МВД і владу. Логічно? Логічно! Але тільки для дурнів, якими пан Мороз вважає своїх виборців.
  “Роксолана” стала рупором ПР? А де розділ між фактами і точкою зору автора публікації? І де підпис автора цих роздумів?
  Не чекав такого від “Роксолани”. Хочеться помити руки…

 10. Tereza пишет:

  Сегодня позвонила знакомая с Майдана. Там за ПР стоят наши из Ахтырки по 350грн. в день. А те, кто пашет на предприятии разве заработает столько? Так что долго еще не уйдут с площадей наши соотечественники, для них сейчас это просто ВОЗМОЖНОСТЬ ЗАРАБОТАТЬ при нынешней-то безработице. И неважно им за кого там стоять и голосить. Говорит, что сейчас молодежь из всего умеет сделать шоу, даже из того, что в ближайший биотуалет войти легко, а вот выйти – дверь не открывается.

 11. Витя пишет:

  на майдане бездельники,брехуны,голословы,дурман для молодёжи,считающей ,что прийдёт добрый дядя и сделает для них сказку-жизнь!а что нужно учиться и работать им не рассказывают!Славу Украине творят не словами ,а делами ,тот кто в это время работает! а не играет в футбол,развлекается виа-групами,получает паёк на майдане! на майдане тысяча бездельников , а в стране миллионы людей ,которые своей работой поддерживают стабильность! а Полинам и Мыколам скажу-терпение рабочих тоже не безгранично -дотявкаитесь !

 12. Микола пишет:

  Шановний рівень вашої вихованності дорівнює вашим знаннм історії.Більше того!!!Ви я так розумію тролите цю газету. Так?? А це вам для всебічного огляду щоб ви мали хоч яке уявлення про вітання слава Україні!! http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96! І не плюйте слюною .Повірте на своєму віку я і не таке чув і бачив))

 13. Толян пишет:

  А что у нас уже гестапо-газета? И дышать уже можно только с вашего позволения?
  Ты, тупень, хоть знаешь историю возникновения цього гасла, которым заканчиваешь свої вказівки? Поинтересуйся, вспотеешь кувыркамшись!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: