Відповіді мера за період з 2 грудня по 8 грудня

9 декабря 2013 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. |

Відповіді в.о. міського голови Олександра Цілуйка на питання за період з 2 по 8 грудня

Зинаида Петровна

2 декабря 2013 в 18:05

Можно ли назвать психологическую атмосферу в мэрии идеальной для Вашей работы?

Психологічна атмосфера комфортна. Працюють позитивні люди, один з одним не скандалять. Основний принцип – людяність по відношенню як до колег, так і до тих, хто сюди приходить.

Алексей

3 декабря 2013 в 13:28

Когда сделают уличное освещение по ул .Коминтерна(вторую половину,от средины и до конца)?,и было обещание сделать освещение возле пешеходного мостика через р.Ахтырка в районе ул.Коминтерна.За мостик большое спасибо В.В.Пелыху.

Цю частину вулиці по плану, зробленому управлінням ЖКГ, буде зроблено в 2016 році. Хоча якщо ми не знизимо темпи по вуличному освітленню, взятими в 2012 році, то чекати доведеться менше. Що стосується містка через р.Охтирка, то член партії Регіонів В’ячеслав Пелих виконав доручення міської організації Партії Регіонів і збудував пішохідний місток, за що йому дійсно велика подяка.

Коваленко

4 декабря 2013 в 18:10

Вам не кажется , что Вы и Ваши предшественники , как Статисты все видите но ничего изменить не можете!

Вопрос: Почему Вы Все с таким остервенением держитесь за кресло мера? Ничего радикально в лучшую сторону не меняется

А по суті, радикалізму у діях міської влади не повинно бути. Нам треба забезпечити життєдіяльності міста і ми стараємося робити все, що у наших силах. Хотілося б більше, але дійсно, не все від нас залежить. Щодо моїх попередників, то я не можу відповідати за когось, а про себе скажу: якщо взявся за гуж, не кажи, що не дуж. Сам себе не поважав би, якби кинув чи махнув рукою на все.

Татьяна

6 декабря 2013 в 15:04

от имени жителей ул.чкалова спасибо за оперативность даже очень но остался один столб без фонаря чего там не хватило

Зробили все. Що змогли

Tereza

8 декабря 2013 в 13:33

Кстати о фонарях. В бывшем парке за Кнежей тоже провели освещение. Не знаю кому сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО. Может мэру.

А ви згадайте, яким було місто до 2011 року. На всю Охтирку 68 ліхтарів. Поступово вдається освітлювати все більше і більше вулиць і провулків.

 Комментарии (2)

 

  1. Алексей пишет:

    На свой вопрос о фонаре уличного освещения возле пешеходного мостика через р.Ахтырка я так и не услышал ответа,но когда было “торжественное открытие”мостика-было обещание сделать и освещение.Мостиком пользуется много людей,в том числе и дети ,которые возвращаются в тёмное время суток из школы №5.Я могу безвозмездно предоставить пару-тройку ламп ДРЛ для фонаря.

  2. Надежда пишет:

    Что-то у И.О. ответы все короче…

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: