Рибоохорона попереджує

11 декабря 2013 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | 3 коммент. |

ПАМЯТКА ОРЕНДАРЮ

В зв’язку з внесенням змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141 «Про затвердження форми звітності 1А-риба(річна)« Виробництво продукції аквакультури з 20___р.» орендар надає управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області статистичну звітність за формою № 1А-риба(річна) до 10 січня.

Орендар зобов’язаний:

- дотримуватись норм зональної рибопродуктивності зон аквакультури(рибництва), встановлених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30 січня 2013 року № 45 «Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) та рибопродуктивності по регіонах України»: для Сумської області ці показники встановлені при екстенсивному(випасному) веденні господарства – 500 кг/га, при інтенсивному (годівлі) веденні господарства 1400 кг/га;

- подавати територіальним органам рибоохорони інформацію щодо намірів розведення та/або вирощування)чужорідних та немісцевих видів гідробіонтів та відповідне науково-біологічне обгрунтування; – вести спеціальні форми первинної документації для суб’єктів рибного господарства в галузі аквакультури, які затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.06.2012 р. № 362 «Про затвердження спеціальних форм первинної документації для суб’єктів рибного господарства в галузі аквакультури».

З інформацією щодо нових форм та звітності,нормативно-правовою базою у галузі рибного господарства і можна ознайомитись на сайті Сумирибоохорони http://sumdergrybohorona.gov.ua

 Комментарии (3)

 

  1. Кира пишет:

    Не, ну то, что орендаторы должны отчитываться – это хорошо, а вот кто проверит достоверность данных?

  2. Олег Николаевич пишет:

    Бюрократизм задолбал, пиши, неси, выстаивай очереди, а когда же работать?

  3. Александр пишет:

    Ага! Щас! так все разогнались и понесли вам отчеты! Наш народ пока из-под палки не заставишь что-то делать, не поймут. и все эти памятки до одного места. Кто их читает?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: